SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny. [redukcja]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Pichaczu
A widzisz, podejscie do trenigu powinno byc indywidualne, bo np to cwiczenie nie sluzy.

Tych kobiet z wielkimi miesniami troche znam (vs. Kobiety niecwiczace - roznica w sylwetce znaczna)




Zmieniony przez - Pichaczu w dniu 2015-10-24 18:40:17

Z tego co wiem - wyższe partie mięśni piersiowych są bardziej obciążane przy wyciskaniu na skosie dodatnim.
Dwa - jak dla mnie dla kobiety jest to dobre ćwiczenie bo ono właśnie poprawi kondycję biustu podnosząc go do góry. Szczególnie u gruszki której zje górę przede wszystkim.
Trzy - weź mi w tym dziale pokaż taką która wygląda wg. Ciebie nieestetycznie - a tu z tych zaawansowanych dziewczyn większość ciśnie płaską.
Cztery - biorąc pod uwagę tempo wzrostu mięśni u kobiet - to trzeba by było orać na poziomie już wysoce zaawansowanym żeby coś takiego się objawiło. Albo stosować wspomaganie.
Także u babek ćwiczących dla siebie a nie pro - taka rzecz nie będzie miała miejsca.

I według tego co napisałaś - to ja jestem kobietą kompletnie nie ćwiczącą. Plus cała grupa moich tutejszych koleżanek.
Przejrzyj tak z 20 - 40 dzienników dziewczyn ćwiczących dłużej, amatorsko i pokaż które mają coś o czym piszesz.

Wywód jest dość długi - ale mącenie w głowach tego typu rzeczami osobom przychodzącym tutaj nie jest dobrym pomysłem.

Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-10-25 06:42:56
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Na takim poziomie na jakim będzie cwiczyć przez długi czas większość przychodzących tu , to wyciskanie na klatke może działać tylko na korzyść. NIe trzeba z tego robić priorytetu ale warto zadbać choćby o równowagę między mięśniami.
1

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 150 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1175
Wybaczcie za przerwę czasową.
Czas w którym byłem nie aktywny: dziewczyna trochę zjechała kcal ale bez szczególnego liczenia, bardzo delikatne zmiany ciała.

Ktoś pisał by trenował fb w jednak obawiam się ze ona na to się nie zgodzi ze względu na to ze to typ "silnej kobiety" i potrzebuje więcej czasu na daną partie. Trening siłowy jeszcze nie jest do końca do grany trochę ze względu ze trenuje tez streeta.

Mieliście racje co do diety a'la amator kulturysta, nie poradziła by z hormonami.

Wrzucam schemat całego 12 tyg planu, który pożyczyłem od Słodkiego. Jednak na razie chciałbym się skupić na 1 fazie 4 tygodniowej. Makro są wstępne żeby wyczuł co jej organizm mówi i wtedy ew. Cieła węgle. Potem i tak węglem po części zastąpią tłuszcze. Rozpisałem jej przykładowe 3 dni.

1 tydz. Kardio 3x20 min
2 tydz. 4x30
3 tydz 4x40
4 tydz 5x40~45
Potem dokładnie interweniować retencja węgli tj. Na kartce ale teraz nie o tym, a o pierwszych 4 tyg.


Załączam tez zdj sylwetki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 150 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1175
Wybaczcie za przerwę czasową.
Czas w którym byłem nie aktywny: dziewczyna trochę zjechała kcal ale bez szczególnego liczenia, bardzo delikatne zmiany ciała.

Ktoś pisał by trenował fb w jednak obawiam się ze ona na to się nie zgodzi ze względu na to ze to typ "silnej kobiety" i potrzebuje więcej czasu na daną partie. Trening siłowy jeszcze nie jest do końca do grany trochę ze względu ze trenuje tez streeta.

Mieliście racje co do diety a'la amator kulturysta, nie poradziła by z hormonami.

Wrzucam schemat całego 12 tyg planu, który pożyczyłem od Słodkiego. Jednak na razie chciałbym się skupić na 1 fazie 4 tygodniowej. Makro są wstępne żeby wyczuł co jej organizm mówi i wtedy ew. Cieła węgle. Potem i tak węglem po części zastąpią tłuszcze. Rozpisałem jej przykładowe 3 dni.

1 tydz. Kardio 3x20 min
2 tydz. 4x30
3 tydz 4x40
4 tydz 5x40~45
Potem dokładnie interweniować retencja węgli tj. Na kartce ale teraz nie o tym, a o pierwszych 4 tyg.


Załączam tez zdj sylwetki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 150 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1175
Wybaczcie za przerwę czasową.
Czas w którym byłem nie aktywny: dziewczyna trochę zjechała kcal ale bez szczególnego liczenia, bardzo delikatne zmiany ciała.

Ktoś pisał by trenował fb w jednak obawiam się ze ona na to się nie zgodzi ze względu na to ze to typ "silnej kobiety" i potrzebuje więcej czasu na daną partie. Trening siłowy jeszcze nie jest do końca do grany trochę ze względu ze trenuje tez streeta.

Mieliście racje co do diety a'la amator kulturysta, nie poradziła by z hormonami.

Wrzucam schemat całego 12 tyg planu, który pożyczyłem od Słodkiego. Jednak na razie chciałbym się skupić na 1 fazie 4 tygodniowej. Makro są wstępne żeby wyczuł co jej organizm mówi i wtedy ew. Cieła węgle. Potem i tak węglem po części zastąpią tłuszcze. Rozpisałem jej przykładowe 3 dni.

1 tydz. Kardio 3x20 min
2 tydz. 4x30
3 tydz 4x40
4 tydz 5x40~45
Potem dokładnie interweniować retencja węgli tj. Na kartce ale teraz nie o tym, a o pierwszych 4 tyg.


Załączam tez zdj sylwetki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 150 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1175
Wybaczcie za przerwę czasową.
Czas w którym byłem nie aktywny: dziewczyna trochę zjechała kcal ale bez szczególnego liczenia, bardzo delikatne zmiany ciała.

Ktoś pisał by trenował fb w jednak obawiam się ze ona na to się nie zgodzi ze względu na to ze to typ "silnej kobiety" i potrzebuje więcej czasu na daną partie. Trening siłowy jeszcze nie jest do końca do grany trochę ze względu ze trenuje tez streeta.

Mieliście racje co do diety a'la amator kulturysta, nie poradziła by z hormonami.

Wrzucam schemat całego 12 tyg planu, który pożyczyłem od Słodkiego. Jednak na razie chciałbym się skupić na 1 fazie 4 tygodniowej. Makro są wstępne żeby wyczuł co jej organizm mówi i wtedy ew. Cieła węgle. Potem i tak węglem po części zastąpią tłuszcze. Rozpisałem jej przykładowe 3 dni.

1 tydz. Kardio 3x20 min
2 tydz. 4x30
3 tydz 4x40
4 tydz 5x40~45
Potem dokładnie interweniować retencja węgli tj. Na kartce ale teraz nie o tym, a o pierwszych 4 tyg.


Załączam tez zdj sylwetki.

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 150 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1175
Wybaczcie za dublowany post tablet mi takie kwiatki porobil...
Reszta zdj



















Zmieniony przez - gustawo1995 w dniu 2015-12-24 00:56:10

Zmieniony przez - gustawo1995 w dniu 2015-12-24 00:57:30

Zmieniony przez - gustawo1995 w dniu 2015-12-24 00:59:18

Zmieniony przez - gustawo1995 w dniu 2015-12-24 01:00:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Kiepska dieta. Malo dobrych tluszczy nadyconych, fura nabialu, malo dobrego bialka, slabo zbilansowana posilkowo (platki z prochem ...a hdzie tluszcz..serio, daj jajka). Czy trening jest zaawansowany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Kiepska dieta. Malo dobrych tluszczy nadyconych, fura nabialu, malo dobrego bialka, slabo zbilansowana posilkowo (platki z prochem ...a hdzie tluszcz..serio, daj jajka). Czy trening jest zaawansowany? Przepraszam czy ja dobrze widze cardio 60 min, 6/7 x tyg?????? To nie jest zdjecie sylwetki tylko plecow w jakiejs tam napince.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 24/12/2015 02:54:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 150 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1175
Innego zdj nie mam.

Jest to trening zaawansowany i tak Kardio jest 60 min ale pisałem tez ze nie tym mowa teraz i ze to dopiero któraś tam faza redu ...

Jogurtu przy szpinaku zgadzam się ze jest nie potrzebny, ale chciałem jej jakieś urozmaicenie przy kurka zostawić bo ciężko jej sama kura wchodzi, może wynegocjować ze samym szpinakiem.


Co wartości białka, nic więcej nie wyciągnę bo indyk, łosoś, wołowina odpada ze względu na kasę, chociaż wiadomo ze raz na jakiś czas ok ale nie chciałem jej w bazowa dietę wrzucać.
Jeśli wyrzucił bym ser, wierz i panga to zostało by jej tylko kura tuńczyk i jaj, a chodziło mi o zróżnicowanie.

Mogę pozbyć się trochę prochu wrzucając do jednej z wersji jajecznica na śniadanie.

Co do tłuszczy masz rację i olej z pestek winogron i słonecznik zastąpią orzechy włoskie i jeszcze się zastosować i gdzieś wrzucę masło orzechowe.

Może jakaś sugestia co czym zastąpić ?


Zmieniony przez - gustawo1995 w dniu 2015-12-24 11:49:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy redukcja tłuszczu

Następny temat

Odstający tyłek

WHEY premium