Szacuny
197
Napisanych postów
1532
Wiek
28 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
11842
Nie ma się czego wstydzić... Ja też mam wywalone na kanapki, od kilku lat jem z pojemnika, patrzyli się dziwnie na początku to pytałem:" chcesz trochę?". Nie przejmowałem się tym że patrzą jak na d****a, 2 tygodnie później pół klasy zaczęło jeść z pojemników..:) Najlepsze jest jak osoby kwalifikujące się do redukcji że tak powiem :) Patrzą się na Ciebie jak na głupka, ściskając w ręce drożdżówę i "Grześka" a obok stoi puszka Pepsi :)...
Szacuny
967
Napisanych postów
11363
Wiek
7 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
191614
Podaj dane jaka waga itp , ale widać problem nie leży w jedzeniu ale wstyd przed otoczeniem że w pojemniku jedzenie będziesz miał ? Nie ma problemu....... Pozdrawiam
Szacuny
12
Napisanych postów
49
Wiek
32 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
1358
Ja początkowo też miałem problemy z jedzeniem z pojemniczków ze względu na otoczenie. Na początku się śmieli, ale szybko miałem to gdzieś. Gdy moja sylwetka się zmieniała szybko zmienili swoje nastawienie i wypytywali o dietę, wtedy ja się z nich śmiałem :) Więc nie krępuj się i śmiało zajadaj się pysznym jedzeniem :)
Szacuny
4
Napisanych postów
81
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
1118
17 lat, 184cm, 72kg.
Tak chodzi też o otoczenie bo dość dziwnie wygląda jedzenie z pojemnika łyżczką gdy każdy trzyma w ręku jakąś bułe ale też to, że trzeba to o wiele dłużej przyrządzać
Zmieniony przez - czujek22 w dniu 2015-08-08 11:15:59
Szacuny
4574
Napisanych postów
36071
Wiek
36 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
264264
czujek22
17 lat, 184cm, 72kg.
Tak chodzi też o otoczenie bo dość dziwnie wygląda jedzenie z pojemnika łyżczką gdy każdy trzyma w ręku jakąś bułe ale też to, że trzeba to o wiele dłużej przyrządzać
Zmieniony przez - czujek22 w dniu 2015-08-08 11:15:59
Bez przesady... predzej to oni Ci beda zazdroscic ze sie najesz np fajnym ryzem z kurczakiem zamiast zapychac sie waciastym chlebem z wyorbem seropodobnym
Troche charakteru i determinacji trzeba miec, a nie ogladac sie na innych
no ale jak nie chcesz to nikt Cie nie zmusi.... kanapki tez mozna zmontowac w miare ok typu: chleb razowy, pierś z kurczaka, masło + jakieś warzywa