SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda przed, w trakcie i po posilku ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Kazdy wie ze wode nalezy pic.
Ale jak jest z piciem przed posilkiem w trakcie i po ?

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Colloseum... Wyluzuj troche.

______________________________
Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz.
Chyba nie chce byc grubasem.
______________________________
Doradca w Odżywianiu
BTW: Nie ukladam diet!!!!

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wyczytałem ze przed posilkiem wzmaga apetyt woda GAZOWANA, chociaz niektorzy twierdza iz nalezy pic przed posilkiem szklanke Niegazowanej.
Ogolnie ja przekraczam 2l wody na dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Ja slyszalem ze nienalzey pic - po co rozcieczac kwasy i enzymy ale ...
1

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 504 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2426
ja czytałam że podczas posiłku absolutnie nic nie można pić nawet wody.dopiero pół godz po.ale kto by to wytrzymał ???????

Pozdrawiam

Watermelon-is a great fruit.
You eat ,you drink ,you wash your face!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Wg teorii nie nalezy pic z pol godziny przed i po posilku zeby kwasow nie rozcienczac.
Ale teoria sobie a zycie sobie.

______________________________
Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz.
Chyba nie chce byc grubasem.
______________________________
Doradca w Odżywianiu
BTW: Nie ukladam diet!!!!

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
niepowinno się pic tylko wody 20min przed i po posiłku i wtrakcie ponieważ sama woda zobojętnia kwasy żołątkowe

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
"niepowinno się pic tylko wody 20min przed i po posiłku i wtrakcie ponieważ sama woda zobojętnia kwasy żołątkowe " heh... czyli ze wogole nie mozna wody pic? a trzeba jej wypic 3-4 litry czy wy wogole wiecie co wy tu gadacie za glupoty znacie sie wogole troche na tym ?

Piszesz zakrzes ze nie mozna 20 min przed i po i jeszcze w trakcie tez nie mozna... To moze mi powiesz kiedy zdazysz wypic 3-4 litry wody zwykłej jak masz jesc co 3 godziny a wtrakcie posilku nic nie mozna pic. Wg mnie nie da sie tego zrobic. No chyba ze twoj dzien jest podporzadkowany tylko jedzieniu i nic innego nie robisz tylko myslisz kiedy wypic wode

eee...wg mnie te wasze porady to sa ch... warte bo do zycia to sie ma jak... wogole si enie ma !!

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ja jakoś tak robie i żyje i zauwaz ze w pożywieniu które spożywarz i tak jest dużo wody np ryż po ugotowaniu nabiera wody tylko wtedy ta woda w nim nie zobojętnia kwasów żołądtkowych a pomiędzy posiłkami zostaje ci wystarczająco dużo czasu żeby się napić hyba ze kropelami pijesz albo butelki niezdążysz odkręcić

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
woda jak woda, zdrowia Ci doda, faktem jest iż trudno wytrzymac bez wody podczas posiłku
nie zaleca się picia wody podczas jedzenia tylko z tego powodu że od tego się tyje- i tylko tyle, ale jak nie masz skłonności do tycia to nie żałuj sobie
ale pamiętaj co za dużo to niezdrowo

na wszelkie głosy krytyki odpowiadam że można o tym przeczytać w książkach o zdrowym żywieniu jak np jedno autorstwa Michała Tombaka(kawał łysego barana). Co nie co idzie sie z tego dowiedzieć, ale te zasady przeczą wszelkim zasadom funkcjonowania polskiej kuchni - jednym słowem nie ma co sie za bardzo przejmować

po co ci masa jak masz sweter

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Od picia wody podczas posiłku się tyje :) To ciekawe.

Pozdrawiam

Piotr Folęga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
oj, nie bezpośrednio
jak se przeczytasz wszystkie wypowiedzi i zlożysz do kupy to będziesz miał pełną odpowiedź
taki d**** od zdrowego żywienia mówi że niezdrowo i*****, skłonny jestem mu uwierzyć...

po co ci masa jak masz sweter

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odrzywki

Następny temat

tkanka podskórna

WHEY premium