Witam. Planuje ułożyć sobie nowy plan treningowy, przez ostatnie 2 miesiące trochę eksperymentowałem z Push Pullem itd., ale stwierdziłem, że po prostu nie sprawia mi to przyjemności. Chcę ćwiczyć poszczególne partie w dane dni. I moje pytanie czy mogę rozstawić to w ten sposób :
Pon - Klatka, Triceps
Śro - Plecy, Biceps
Czwa -Barki, Nogi, Przedramie
Sob -Klatka, Biceps
I na końcu każdego treningu krótki 10min brzuszek :) Co wy na to? Ogólnie chciałbym trenować każda partię 2x w tygodniu ale nie wiem jak to rozplanować gdyż mam do dyspozycji tylko te 4dni które wyżej rozpisałem. Ktoś pomoże ?
Pon - Klatka, Triceps
Śro - Plecy, Biceps
Czwa -Barki, Nogi, Przedramie
Sob -Klatka, Biceps
I na końcu każdego treningu krótki 10min brzuszek :) Co wy na to? Ogólnie chciałbym trenować każda partię 2x w tygodniu ale nie wiem jak to rozplanować gdyż mam do dyspozycji tylko te 4dni które wyżej rozpisałem. Ktoś pomoże ?
1
Krzysztof Piekarz