SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta Redukcyjna 2200kcal do oceny prosze.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
Witam

To moja pierwsza dieta ktorej podjalem sie ulozenia.

zgodnie z waszymi zaleceniami powinienem zaczac od redukcji wiec taka ulozylem.


Wiek 34
Wzrost 183
Waga 77
Szacowana ilosc tkanki tluszczowej miedzy 20% a 25%
Aktywnosc fizyczna - trening silowy na rzezbe 3 razy w tyg po ok 1h
Stan Zdrowia - idealny

Zgodnie z tym co sie naczytalem wyliczylem sobie 2g/kmc bialka, miedzy 0.8-1g/kmc tluszczy i reszta wegle.
Wiekszosc posilkow ulozylem z osobiscie dodanych produktow bo mieszkam w Anglii i takich z listy nie znalazlem a roznia sie gramatura microskladnikow. Uzywalem do tego Aplikacji My fitness Pal i barcode scanera zeby byc pewnym wszystkiego co do kazdej kalorii.
Brakuje mi trochhe wegli ale juz nie mam pomyslu gdzie je upchnac zeby nie zmienic innych wartosci.

Prosze o komentarze i ocene orraz ewentualne sugestie.
No i mam jedno pyytanie, mianowicie wyczytalem ze w posilkach okolotreningowych powinnno sie unikac tluszczy a niestety w mojej diecie mam oliwe w obu okolo-treningowych posilkach bo nie mam pomyslu jak je upchnac w innych posilkach.

Z gory dziekuje i pozdrawam



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6088
Oliwę mozesz dorzucić do kolacji i dodatkowo do drugiego śniadania a zabrać z okolotreningowych Banana ze śniadania przerzuć od razu po skończonym treningu. A brakujące węgle mozesz dac jakies pieczywo pełnoziarniste do śniadania/ drugiego sniadania i po kłopocie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
Dzieki za szybka odpowiedz. A dieta ogolnie ok?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6088
Ogólnie nie jest źle :) oczywiacie musisz obserwować jak bedzie z waga
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
Oczywiscie .....wazenie raz w tyg po treningu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130658
ważyć należy się rano, na czczo, a nie w trakcie dnia, kiedy zalega w żołądku jedzenie, picie i w dodatku po treningu, gdzie waga wzrasta

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6088
ważenie po treningu jest mało iarodajne bo wypijasz różne ilości płynów + j/w
najlepiej ważyć się rano po porannej czynności fizjologicznej ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
Aha dzieki tego nie wiedzialem. W takim razie wazenie rano.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
Powiedzcie jeszcze na takiej diecie powinno sie byc do osiagniecia pozadanych rezultatow rozumiem, czyli poziom tluszczu w organozmie miedzy 10%-15% a potem przejscie w diete na mase?

Wracajac jeszcze do tluszczy zastapilem oliwe z oliwek w okolotreningowych posilkach na awokado do sniadania i drugiego sniadania. wszystkie wartosci mikroskladnikow zachowane dokladnie jak w dzienniku powyzej czyli chyba moze byc co?

Zmieniony przez - rustyshaft w dniu 2015-04-30 08:19:15
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6088
Jak na początek redukcji ok. Na końcowym etapie bedziesz zapewne musiał zacząć kombinować z węglami.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
Nie rozumiem czemu mialbym miec problemy w pozniejszym etapie diety redukcyjnej. Wiem ze jezeli spadek wagi bedzie 0.5kg lub wiecej tygodniowo to nie powinienem zmieniac nic, natomiast jak bedzie mniejszy to obciac 10% zapotrzebowania. Czy ja czegos nie doczytalem apropo diety redukcyjnej? Cos sie zmienia w jej pozniejszych fazach? Myslalem ze pozostaje na takim zapotrzebowaniu az do momentu osiagniecia swojego celu. Jest cos o czym powinienem poczytac?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść przed treningiem popołudniowym?

Następny temat

Robienie masy a procent tkanki tłuszczowej.

electro
Polecane artykuły