przecież po pierwszym ćwiczeniu tak bardzo sie nie zmęcze. pytam po raz kolejny czy lepiej nie było by dodać jeszcze jakieś ćwiczenie lub ćwiczyć tą część 2x tydzień, ale nie wiem. wolał bym jednak coś dodać.
jak już pisałem to przy martwym ciągu i szrugsach owijam sztange ręcznikiem bo to wtedy jeszcze przedramiona pracują, czy to jest dobre przy masie? poza tym w niedziele zauważyłem że drążek jest troche za wąski jak sie podciągam szerokim uchwytem. co z tym zrobić? niektóre ćwiczenia wykonuje samymi tależami bo nie mam sztangietek(np unoszenie bokiem, albo młotkowo), to chyba może tak zostać? acha i jeszcze biceps. jak unosze sztange to jaki ma być rozstaw rąk, bo ja robiłem róznie, a może zrobić 2x unoszenie i każde z innym rozstawem rąk? czy wystarczy tych ćwiczeń na mase, czy jeszcze jakieś dodać(tak ogólnie)?
"I love the smell of napalm in the morning"
BBP - Big Baron Pad
czy za państwem też czasem chodzi filiżanka Ellite Pedros?
jak już pisałem to przy martwym ciągu i szrugsach owijam sztange ręcznikiem bo to wtedy jeszcze przedramiona pracują, czy to jest dobre przy masie? poza tym w niedziele zauważyłem że drążek jest troche za wąski jak sie podciągam szerokim uchwytem. co z tym zrobić? niektóre ćwiczenia wykonuje samymi tależami bo nie mam sztangietek(np unoszenie bokiem, albo młotkowo), to chyba może tak zostać? acha i jeszcze biceps. jak unosze sztange to jaki ma być rozstaw rąk, bo ja robiłem róznie, a może zrobić 2x unoszenie i każde z innym rozstawem rąk? czy wystarczy tych ćwiczeń na mase, czy jeszcze jakieś dodać(tak ogólnie)?
"I love the smell of napalm in the morning"
BBP - Big Baron Pad
czy za państwem też czasem chodzi filiżanka Ellite Pedros?
"I love the smell of napalm in the morning"
( JA TEZ TAK NIERAZ ROBIE)