http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !
"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym
...
Fajnie, że wracasz, stary kumpel trzyma kciuki ! :)
...
Lady M - Na Ciebie zawsze mogę liczyć
sprinterek - Jest to dla mnie dobry czas na rozwój jeśli chodzi o pływanie
Kaziupir - Ten cel to może na następny sezon, żeby zejść poniżej 30sek na 50 kraulem
N3sta - Coś tam cały czas robiłem, ale przy dzienniku jest większa kontrola
10.12.2014 (środa):
Trening na basenie:
100m zmiennym
100m 50delfin - 50glajch
100m 50grzbiet - 50glajch
100m 50klasyczny - 50glajch
100m 50kraul - 50grzbiet
100m ćwiczenia do zmiennego
100m glajch
100m klasyczny
8x25m zmienny przyśpieszenia 30sek przerwy
100m glajch
200m kraul
Miałem zrobić 1km kraulem ciągu, ale po 200m wyeliminował mnie skurcz łydki i już nie byłem w stanie dalej pływać
. Ogólnie jest dobrze
. Te przyśpieszenia zmienne dały w kość, ale czułem się na siłach jeszcze ten 1km popłynąć na spokojnie
. Gdyby nie ten skurcz...
No i jeszcze te problemy z kolanem
. Jak nie puści do świąt do idę z tym do lekarza
.
Zmieniony przez - myslik90 w dniu 2014-12-11 19:48:49
sprinterek - Jest to dla mnie dobry czas na rozwój jeśli chodzi o pływanie
Kaziupir - Ten cel to może na następny sezon, żeby zejść poniżej 30sek na 50 kraulem
N3sta - Coś tam cały czas robiłem, ale przy dzienniku jest większa kontrola
10.12.2014 (środa):
Trening na basenie:
100m zmiennym
100m 50delfin - 50glajch
100m 50grzbiet - 50glajch
100m 50klasyczny - 50glajch
100m 50kraul - 50grzbiet
100m ćwiczenia do zmiennego
100m glajch
100m klasyczny
8x25m zmienny przyśpieszenia 30sek przerwy
100m glajch
200m kraul
Miałem zrobić 1km kraulem ciągu, ale po 200m wyeliminował mnie skurcz łydki i już nie byłem w stanie dalej pływać
. Ogólnie jest dobrze
. Te przyśpieszenia zmienne dały w kość, ale czułem się na siłach jeszcze ten 1km popłynąć na spokojnie
. Gdyby nie ten skurcz...
No i jeszcze te problemy z kolanem
. Jak nie puści do świąt do idę z tym do lekarza
.
Zmieniony przez - myslik90 w dniu 2014-12-11 19:48:49
...
A co Ci w kolano, współpołamańcu?
na skurcze coś łykasz?
na skurcze coś łykasz?
"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."
http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html
...
Lady M - W sumie to nie wiem co mi jest z kolanem
. Wizyty lekarskie planuję po świętach zrobić
. Grunt, że w wodzie nie czuję bólu i mogę pływać
.
17.12.2014 (środa):
Trening na basenie:
200m 25kr - 25grzb
8x25m nogi do kraula p. 15sek
200m 25 kr - 25klas
8x25m nogi do kraula p. 15sek
10x50m ręce do kraula w łopatkach
100m glajch
10x50m nogi do kraula w płetwach
100m glajch
500m kraul
300m klas
Razem: 2,8km
Bardzo dobrze mi się pływało
. Ogólnie jestem zadowolony
. Szkoda, że czwartkowy trening nie wypalił...
. Wizyty lekarskie planuję po świętach zrobić
. Grunt, że w wodzie nie czuję bólu i mogę pływać
.
17.12.2014 (środa):
Trening na basenie:
200m 25kr - 25grzb
8x25m nogi do kraula p. 15sek
200m 25 kr - 25klas
8x25m nogi do kraula p. 15sek
10x50m ręce do kraula w łopatkach
100m glajch
10x50m nogi do kraula w płetwach
100m glajch
500m kraul
300m klas
Razem: 2,8km
Bardzo dobrze mi się pływało
. Ogólnie jestem zadowolony
. Szkoda, że czwartkowy trening nie wypalił...
...
Wszystkim tym, którzy czytają mój dziennik treningowy życzę zdrowia z okazji tych Świąt Bożego Narodzenia. Także niech to będzie czas odpoczynku o mozolnych treningów. Niech każdy z Was dąży do wyznaczonych sportowych celów, a także osiągnie szczęście w życiu prywatnym. Nowy rok niech będzie lepszy niż ten co się obecnie kończy.

...
07.01.2015 (środa):
Trening na basenie - a w zasadzie to go prawie nie było...
. Przegrałem z bólem kolana tym razem, a zwłaszcza przy nawrotach... Coś mi tam na rtg wyszło. Zobaczymy co teraz lekarz powie
A tak po za tym to witam wszystkich w nowym roku
.
Trening na basenie - a w zasadzie to go prawie nie było...
. Przegrałem z bólem kolana tym razem, a zwłaszcza przy nawrotach... Coś mi tam na rtg wyszło. Zobaczymy co teraz lekarz powie
A tak po za tym to witam wszystkich w nowym roku
....
14.01.2015 (środa):
Trening na basenie:
Dalej luźne pływanie z momentami mocniejszymi.
W piątek 23 stycznia mam wizytę u ortopedy z tym kolenem...
Szykuje się coś poważniejszego tak czuję...
Trening na basenie:
Dalej luźne pływanie z momentami mocniejszymi.
W piątek 23 stycznia mam wizytę u ortopedy z tym kolenem...
Szykuje się coś poważniejszego tak czuję...
...
21.01.2015 (środa):
Trening na basenie:
Bo 1,1km mnie wyłączyło z pływania przez kolano...
23.01.2015 (piątek):
Wizyta u ortopedy:
Ostatecznie nie jest tak źle
. Ból jest spowodowany przesunięciem rzepki bardziej na bok i brakiem smarowania w kolanie
. Dostałem środek z dużą dawką glukozaminy i fizykoterapie. Za jakieś 40 dni się okaże co z tego będzie dalej. Jest opcja wstrzykiwania glukozaminy bezpośrednio do kolana...
.
28.01.2015 (środa):
Trening na basenie:
600m - 100kr - 100klas - 100grzb
10x50m ręce do kraula w łopatkach
100m glajch
10x50m nogi do kraula w płetwach
100m glajch
200m - 150kr - 50glajch
Razem: 2km
Dzisiaj płacę za ten normalny w końcu trening cenę zwiększoną ilością bólu
. Leczenie trwa
. Zabiegi zaczynam 16 lutego czyli wtedy kiedy pójdzie druga część leczenia środkiem z glukozaminą
.
Trening na basenie:
Bo 1,1km mnie wyłączyło z pływania przez kolano...
23.01.2015 (piątek):
Wizyta u ortopedy:
Ostatecznie nie jest tak źle
. Ból jest spowodowany przesunięciem rzepki bardziej na bok i brakiem smarowania w kolanie
. Dostałem środek z dużą dawką glukozaminy i fizykoterapie. Za jakieś 40 dni się okaże co z tego będzie dalej. Jest opcja wstrzykiwania glukozaminy bezpośrednio do kolana...
.
28.01.2015 (środa):
Trening na basenie:
600m - 100kr - 100klas - 100grzb
10x50m ręce do kraula w łopatkach
100m glajch
10x50m nogi do kraula w płetwach
100m glajch
200m - 150kr - 50glajch
Razem: 2km
Dzisiaj płacę za ten normalny w końcu trening cenę zwiększoną ilością bólu
. Leczenie trwa
. Zabiegi zaczynam 16 lutego czyli wtedy kiedy pójdzie druga część leczenia środkiem z glukozaminą
....
25.02.2015 (środa):
Trening na basenie
Generalnie to był taki rozruch
. Sprawdziłem się na nim pod kątem kondycji, bo trochę motylem pływałem i jest dość dobrze
. Jeśli chodzi o kolano to lek z glukozaminą i rehabilitacja przyniosły efekty
. Bólu już tak nie czuję i mogę swobodnie pływać wszystkimi stylami
.
Trening na basenie
Generalnie to był taki rozruch
. Sprawdziłem się na nim pod kątem kondycji, bo trochę motylem pływałem i jest dość dobrze
. Jeśli chodzi o kolano to lek z glukozaminą i rehabilitacja przyniosły efekty
. Bólu już tak nie czuję i mogę swobodnie pływać wszystkimi stylami
....
02. 03. 2015 (wtorek):
Godzina gry w kosza.
03.03. 2015 (środa):
100 minut gry w kosza.
Ta cała gra to pod kątem przygotowania się do zawodów jeśli chodzi o seminaryjne zmagania na szczeblu krajowym
. Ogólnie mocno dostałem po tyłku...
Wszystko przez kolano, które teraz mocniej boli no i mam obite prawe udo...
Godzina gry w kosza.
03.03. 2015 (środa):
100 minut gry w kosza.
Ta cała gra to pod kątem przygotowania się do zawodów jeśli chodzi o seminaryjne zmagania na szczeblu krajowym
. Ogólnie mocno dostałem po tyłku...
Wszystko przez kolano, które teraz mocniej boli no i mam obite prawe udo...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Trening pływacki
Następny temat