SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening pływacki

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 865
Witam zwracam się z prośbą o rozpisanie treningu pływackiego przygotowującego do sprintu na 50 m i dłuższego dystansu 1000m. Możliwości basenowe to 3 razy w tygodniu. Pływam kraulem , klasykiem i na grzbiecie. Miedzy czasie trening na siłowni 3 razy w tygodniu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Sam nie masz pomysłów, żeby za Ciebie układać plan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 865
ułożyć sobie mogę , ale może to nie być skuteczny trening aby rozwijać więc liczę na profesjonalną odpowiedź i pomoc a nie pytania tego typu pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Jeśli chodzi o konkrety to trzeba zacząć pływać w łopatkach i płetwach. Odezwij się do mnie na priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Ja na razie ogólnie Ci napiszę, a potem wgłębię w trening :D Ja osobiście same sprinty każdym stylem koło czterech razy płynę kolejno 25-15-10 i do tego na koniec krótki czterosekundowy sprint.Pamiętaj, że przerwa między każdym sprintem trwa do odpoczynku, sprawdzaj uderzenia serca, ponieważ gdy na zmęczeniu będziesz płynął to nie zrobisz szybkości. Kolejny trening to rozgrzewka koło, powiedzmy 250-400 metrów, a potem pływanie kraulem bez odpoczynku, koło kilometra, czy ile dasz radę oraz potem zmiana na grzbiet, u mnie wychodzi to okolo 4-4.5km podczas tego treningu. Zostajesz jeszcze jeden, tu polecam Ci interwały, załóżmy robisz setkę w 1.30 dopływasz odpoczywasz te 30 sekund i znowu płyniesz setkę. Im szybciej popłyniesz tym więcej masz czasu na odpoczynek. I tak koło 4-5 razy na początek każdym stylem, na koniec każdego treningu po 3-4 skoki startowe i nawroty do każdego stylu. + do tego, jak zostanie czasu to trochę pływania z samą deską, żeby "skatować" nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 865
Dzieki skorzystam z twoich wskazowek tylko powiedz mi co to jest za sekwencja 25 15 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Chodzi o kolejne przepłynięcie 25 metrów, potem wracasz powoli dla odpoczynku żabą, czy też czym chcesz, czekasz aż wolniej będzie Ci biło serce i płyniesz kolejną długość ,ale tym razem 20 metrów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 865
OK dzieki jak bedziesz mial jeszcze jakieś wskazówki to pisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Służę pomocą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4124
Ile przepływasz a treningach?
Jaką masz życiówkę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 865
Przez godzine robie jakies 65 basenow . Zyciowka na 50 m 32.53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 300m

Następny temat

Back in to action - by myslik90 (dziennik treningowy)

WHEY premium