Szacuny
1138
Napisanych postów
95001
Wiek
36 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
375707
Muszę zajść na kawę bo zdechné. Mogłem w domu wypić jak miałem,ochotę to nie...ej głupiec
To było dziwne wstąpiłem do sklepu z supłami i strzeliłem szota napalmu za 4 zł na co komu 6 zł za kawę na mieście płacić. Teraz moge iść wybrać tą głupią koszulę
generalnie szkoda, ze nie mam ręcznika ze sobą. Akurat jestem przy siłowni, aż mnie naszło żeby bicka pójść zrobić jeszcze, cardio z 20 min i sauné zaliczyč. Muszę pw jakiegoś kupić. Skoro taki lipny napalm działa tak na mnie po długiej przerwie bez pw to boje sie pomysleć co by było po frictionie
Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-10-26 15:07:10