SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jemy schabowe,jemy kurczakie w końcu bedą z nas bydlaki

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90061

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29550 Napisanych postów 62942 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902586
kurde ciekawe.mi to ciezko bedzie wywalic slodzik bo w wpc jest. ogolnie by sie moze obeszlo do owsa bym dal lyzeczke miodu a kawe bym pil gorzka mysle ze by przeszlo bez problemu bo i tak daje maks 2 a to tyle co nic. twarog wieczorem bym podjadal na slono a nie slodko wiec luz i napoje light bym wywalil. tylko to wpc zostaje a szamie dziennie ponad 100gr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29550 Napisanych postów 62942 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902586
lyzeczka miodu chyba tez nie namiesza za bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Słodziki to syf. Zakwaszają tak samo jak cukier a poczucie głód-sytość zostaje rozyebana i powrót do normy trochę później trwa i nie należy do najprzyjemniejszych, bo ciągnie do słodkiego cholernie...
Kiedyś chlałem coli zero i light w opór i używałem słodzików do różnych potraw. Nie czułem też przez to normalnego smaku a jak dawałem do spróbowania takich dań innym to twierdzili, że mają jakiś beznadziejny posmak (czego ja nie czułem).

Ostatnio na test zrobiłem sobie identyczną jak kiedyś, salsę warzywną z odrobiną słodzika w środku zamiast cukru. Nie byłem w stanie zjeść. Dziwnie ZA SŁODKA, chemicznie zaciągająca słodyczą... Dramat. Teraz się odzwyczaiłem na całe szczęście co POLECAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29550 Napisanych postów 62942 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902586
wszystko to syf. niektorzy jednak wola slodzik niz 100gr cukru dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29550 Napisanych postów 62942 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902586
osobiscie uwazam slodzik za mniejsze zlo i bede go stosowal oczywiscie z umiarem.no chyba ze odstawie na jakis czas w celach doswiadczalnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29550 Napisanych postów 62942 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902586
polezec by z 40 min i brac sie za pichcenie zarcia. dzisiaj w menu. piers kurczaka duszona z cebula do tego brokul na parze i ryz amerykanski.

niebawem musze porobic piers duszona z curry i warzywami ale musze zobaczyc jakie warzywa najlepiej pasuja do curry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
Mumin222
osobiscie uwazam slodzik za mniejsze zlo i bede go stosowal oczywiscie z umiarem.no chyba ze odstawie na jakis czas w celach doswiadczalnych


o tym mówię, może nie warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
od jutra cisnę na warzywach kalorycznych i ew jakimś pieczywku albo waflach potreningowo, jak co to dodam łyżkę cukru w razie jakbym już naprawdę nie mógł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
nic do stracenia, tym bardziej że mało kcal nie jem, bo 2500-2700
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29550 Napisanych postów 62942 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902586
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test nowego produktu białkowego NEWELLA

Następny temat

Domowe sosy do ryzu makaronu kaszy

WHEY premium