Witam, poprzez zla technike i niedostateczna wiedze wyrobilem sobie sylwetke z duzymi obwodami rak a mala klata. Teraz chce odwrocic proporcje. Wiem juz jak prawidlowo katowac klatke i za pare miesiecy bedzie wieksza.
A co z rekami? Czy w wyniku przeniesienia ciezaru na klatke dzieki poprawie techniki triceps z czasem sie zmniejszy?
Czy majac taki problem powinienem odpuscic na kilka miesiecy dzien kiedy robie rece? (triceps, biceps, przedramie)
A co z rekami? Czy w wyniku przeniesienia ciezaru na klatke dzieki poprawie techniki triceps z czasem sie zmniejszy?
Czy majac taki problem powinienem odpuscic na kilka miesiecy dzien kiedy robie rece? (triceps, biceps, przedramie)
Krzysztof Piekarz