Witam postanowiłem zmienić plan treningowy po 5miesiącach ze splitu na góra/dół. cel to masa, zakres powtórzeń 10,staż 3lata. prosze o ocene,
Pon:
1. Wyciskanie płasko 4x
2. Wiosłowanie sztangą w opadzie 4x
3. Rozpietki skos 4x
4. Sciąganie do klatki nachwyt 4x
5. Wyciskanie żołnierskie 4x
6. unoszenie hantli do przodu 4x
7. Uginanie sztangi stojąc 4x
8. Francuskie sztangą leżąc 4x
Wt:
1. Przysiad ze sztangą na karku 4x
2. Uginanie nóg 4x
3. Wykroki 4x
4. tył barku 4x
+łydki
Czw:
1. martwy ciąg 4x
2. Wyciskanie hantli na skosie 4x
3. wiosłowanie hantlą 4x
4. pompki na poręczach 4x
5. wyciskanie sztangi stojąc 4x
6. Unoszenie hantli na boki 4x
7. Uginanie hantli stojąc 4x
8. Prostowanie linek na wyciągu 4x
Pt:
1. Wyciskanie nóg na suwnicy 4
2. Prostowanie nóg na maszynie 4x
3. uginanie na tył 4x
4. tył barku 4x
+łydki
Myśle czy nie dać przysiad 2x w tyg? pozdrawiam
Pon:
1. Wyciskanie płasko 4x
2. Wiosłowanie sztangą w opadzie 4x
3. Rozpietki skos 4x
4. Sciąganie do klatki nachwyt 4x
5. Wyciskanie żołnierskie 4x
6. unoszenie hantli do przodu 4x
7. Uginanie sztangi stojąc 4x
8. Francuskie sztangą leżąc 4x
Wt:
1. Przysiad ze sztangą na karku 4x
2. Uginanie nóg 4x
3. Wykroki 4x
4. tył barku 4x
+łydki
Czw:
1. martwy ciąg 4x
2. Wyciskanie hantli na skosie 4x
3. wiosłowanie hantlą 4x
4. pompki na poręczach 4x
5. wyciskanie sztangi stojąc 4x
6. Unoszenie hantli na boki 4x
7. Uginanie hantli stojąc 4x
8. Prostowanie linek na wyciągu 4x
Pt:
1. Wyciskanie nóg na suwnicy 4
2. Prostowanie nóg na maszynie 4x
3. uginanie na tył 4x
4. tył barku 4x
+łydki
Myśle czy nie dać przysiad 2x w tyg? pozdrawiam
Krzysztof Piekarz