To i ja swoje 5gr dorzucę. Powiem szczerze że się trochę na tej olympi zawiodłem. Żaden z zawodników nie był w swojej najlepszej formie, można poza Wolfem, Dexterem (Wole klasyczne, nie przemasowane sylwetki i jak dla mnie Dexter powinien tegorocznego sandała zgarnąć), no i może Branchem - docięty był jak nigdy (jednak te wszystkie kontuzje wyraźnie odbiły się na jego sylwetce). Jednak co mi się wydaje najważniejszym wnioskiem z tegorocznej olympi jest to, iż kulturystyka zmierza w niewłaściwym kierunku. Jak wielu z forumowiczów brakuje mi w sylwetkach obecnie startujących zawodników tej na wpół mitycznej ''ziarnistości'' i w przeciwieństwie do Possible uważam ze jest to wyznacznik który należy brać pod uwagę. Trzeba też zauważyć iż dzisiejsi zawodnicy wykazują wręcz patologiczną niechęć przed ciężarami - Kai na swych filmach treningowych, prezentuje przysiady w których nie przekracza 260kg jak to ma się do 360kgx2 Colmana to wszyscy wiemy. W ogóle człowiek dochodzi do starego jak świat wniosku że ‘’dawniej było lepiej’’ – Każdy zawodnik z top 6 olympi 1992-2003 rozniósł by (oczywiście sylwetkowo) każdego z dzisiejszych prosów. Co do kałdunów to nie, jak ktoś wspomina,ł wina siadów czy martwych bo Arnold, Columbu czy Platz ciągnęli 300+ i siadali 250+.
...
Co do męskiej sylwetki, Sadik zdecydowanie powinien wygrać, no ale cóż, zwycięzca też sylwetka imponująca
"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko
...
A Phill siedzi sobie w wannie , bawi się kaczuszką jedną reką poleruje Sandowa i ma wszystkich teoretyków w d.u.p.i.e ...
MaxMad
...
hahahahaha
sog
sog1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.
2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.
3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.
4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)
...
Odnośnie dyskusji na temat Big Ramiego to ja uważam ,że jest on świerny.Monstrualne rozmiary, wszystko gra, talia nie odstaje, jedyne do czego mozna sie doczepić to może nieco małe łydki.Ale musiał by mieć jak Yates lub Matarazzo żeby wyglądały proporcjonalnie
Jak z czasem zdobędzie "jakość" mięśni jak weterani to będzie kosmos :)
Równierz ciekawi mnie odpowiedź na to pytanie
Bo ma zanik łydek i płaskie bicepsy :P
Tak pozatym przejrzałem większość tematu.I co ? Same narzekania... Owszem, tez jestem zdania że panowie z ery Colemana byli duzo lepsi od dzisiejszych zawodników jednak ile do cholery można narzekać ? Jak tak strasznie wieje nudą i wszyscy maja ochydne sylwetki to dlaczegóż oglądacie te zawody ? I bez agresywnej spiny od nadmiaru testosteronu
Co do wyników nie będę sie rozpisywal jednak najbardziej jestem zdziwiony niską pozycją Winklaara IMO powinien byc kilka oczek w góre.Talia faktycznie poszla na przód jednak nie on jeden ją ma sporą.Wg.mnie Kai powinien wygrać ( i to nie pierwszy raz).
Jak z czasem zdobędzie "jakość" mięśni jak weterani to będzie kosmos :)
Vegeta15Mógłby mi ktoś wyjaśnić co beznogi JoJ robi przed Winklaarem ?
Równierz ciekawi mnie odpowiedź na to pytanie
Agent 1213to samo co wolf na czwartej pozycji :)
Bo ma zanik łydek i płaskie bicepsy :P
Tak pozatym przejrzałem większość tematu.I co ? Same narzekania... Owszem, tez jestem zdania że panowie z ery Colemana byli duzo lepsi od dzisiejszych zawodników jednak ile do cholery można narzekać ? Jak tak strasznie wieje nudą i wszyscy maja ochydne sylwetki to dlaczegóż oglądacie te zawody ? I bez agresywnej spiny od nadmiaru testosteronu
Co do wyników nie będę sie rozpisywal jednak najbardziej jestem zdziwiony niską pozycją Winklaara IMO powinien byc kilka oczek w góre.Talia faktycznie poszla na przód jednak nie on jeden ją ma sporą.Wg.mnie Kai powinien wygrać ( i to nie pierwszy raz).
...
Uważam, że zawodnicy nie chcąc niczego zepsuć w przygotowaniach do tych zawodów są zachowawczy i stąd nie ta forma jakiej byśmy oczekiwali u tych najlepszych jak Phil, Kai czy Rhoden... Dużo do wygrania miał Wolf i zaryzykował wg mnie formą życia, ale jak widać to nie przełożyło się na lepsze miejsce niż rok temu, bo uwidoczniło mankamenty i już raczej wyżej nie będzie, a na pewno nie Mr.O (jak marzyło wielu tutaj na forum). Drugim był Branch i wyglądał bardzo dobrze i zasłużył tym na 6 miejsce kosztem wielkiego, ale bezbarwnego Big Ramiego, co mnie bardzo cieszy
Pojedynek Phil i Kai był pewny, ale oboje wg mnie nie byli w swoich najlepszych formach, a na pewno nie był w niej Phil (co zrobił z tym brzuchem - rozmazany, to wie chyba tylko on), le wygrał zasłużenie, bo jest najlepszy i chyba wie, że to nie był jego max i zda sobie sprawę z tego i poprawi to i za rok powtórzy sukces! Kai miał najlepszą szansę na tytuł w tym roku i jej nie wykorzystał i myślę, że już takich nie będzie, bo czym może nowym zaskoczyć!? Forma jak zawsze praktycznie, rozmiary nie zmienią się, a brzucha nie da rady mieć mniejszego, choć to poprawił bardzo, ale nie wystarczyło i wydaje mi się, że za rok w TOP 2 nie będzie... Wielu tutaj pisze, ze Rhoden w TOP 3 to pomyłka i kpina, ale pisałem nie raz, że sylwetkę ma bardzo fajną dla oka i mimo 40 lat dołożył ok 7 kg na scenie i w dosyć dobrej formie i z racji, że późno zaczał w porównaniu z innymi to jeszcze szczyt formy i masy może nastapić i to raczej go widzę w walce o Sandowa z Philem za rok
Dexter to klasa sama w sobie i wg mnie to on powinien być wyżej, ale nie jest wielki jak pozostali stąd tylko 5 miejsce, ale wg mnie to jest mistrz i zasłużył na szacunek! Na szacunek zasłuzył też Victor i zrobił dobrą formę, choć to nie ten sam zawodnik co kiedyś, ale zawsze Vic to Vic i dla mnie do końca kariery za swoją walkę z przeciwnościami losu i na scenie zasłużył na TOP 10
Kuclo musi dużo poprawic, ale jest progres w sprawie wyniku co do zeszłorocznej Olympi i to dobrze rokuje, ale zobaczymy, bo ma jeszcze sporo lat przed soba podobnie jak Morel, który bardzo mi się podoba, ale nogi musi poprawić i wtedy może to być TOP 6 nawet i zobaczymy czy zaskoczy ktoś, kto nie startował w tym roku np Campton, ale jak o nim mówiło się o Centopanim i jak widać nic z tego...
Zmieniony przez - AroFlex w dniu 2014-09-22 00:27:10
Pojedynek Phil i Kai był pewny, ale oboje wg mnie nie byli w swoich najlepszych formach, a na pewno nie był w niej Phil (co zrobił z tym brzuchem - rozmazany, to wie chyba tylko on), le wygrał zasłużenie, bo jest najlepszy i chyba wie, że to nie był jego max i zda sobie sprawę z tego i poprawi to i za rok powtórzy sukces! Kai miał najlepszą szansę na tytuł w tym roku i jej nie wykorzystał i myślę, że już takich nie będzie, bo czym może nowym zaskoczyć!? Forma jak zawsze praktycznie, rozmiary nie zmienią się, a brzucha nie da rady mieć mniejszego, choć to poprawił bardzo, ale nie wystarczyło i wydaje mi się, że za rok w TOP 2 nie będzie... Wielu tutaj pisze, ze Rhoden w TOP 3 to pomyłka i kpina, ale pisałem nie raz, że sylwetkę ma bardzo fajną dla oka i mimo 40 lat dołożył ok 7 kg na scenie i w dosyć dobrej formie i z racji, że późno zaczał w porównaniu z innymi to jeszcze szczyt formy i masy może nastapić i to raczej go widzę w walce o Sandowa z Philem za rok
Dexter to klasa sama w sobie i wg mnie to on powinien być wyżej, ale nie jest wielki jak pozostali stąd tylko 5 miejsce, ale wg mnie to jest mistrz i zasłużył na szacunek! Na szacunek zasłuzył też Victor i zrobił dobrą formę, choć to nie ten sam zawodnik co kiedyś, ale zawsze Vic to Vic i dla mnie do końca kariery za swoją walkę z przeciwnościami losu i na scenie zasłużył na TOP 10
Kuclo musi dużo poprawic, ale jest progres w sprawie wyniku co do zeszłorocznej Olympi i to dobrze rokuje, ale zobaczymy, bo ma jeszcze sporo lat przed soba podobnie jak Morel, który bardzo mi się podoba, ale nogi musi poprawić i wtedy może to być TOP 6 nawet i zobaczymy czy zaskoczy ktoś, kto nie startował w tym roku np Campton, ale jak o nim mówiło się o Centopanim i jak widać nic z tego...
Zmieniony przez - AroFlex w dniu 2014-09-22 00:27:10
Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!
...
Tak czytam wypowiedzi na temat Mr Olympia i jestem coraz bardziej zaskoczony.
Wiele ośób piszę,że były to nudne zawody ale wyniki były dla wszystkich zaskoczeniem-patrząc na typowania np top 6w konkursie.
To wskazuje,że nie były tak naprawdę nudne-było wiele zaskoczeń na plus i na minus-to nie jest nuda.
Na pewno jednak nie były to jakieś przełomowe zawody pod względem nowych talentów oraz zrobienia super formy przez uznanych mistrzów.
Może to kwestia oświetlenia,tła a może po prostu zawodnicy nie byli w stanie zrobić łlepszej formy,poprawić się znacząco od zeszłej Olympii?
Trudno powiedzieć-widać progres u kilku stałych uczestników-np Roelly imponuje masą,Kai poprawił rejon talii ale trochę chyba odbiło się to na masie klaty,Phil raczej jest słabszy niż rok temu..
Dexter też wygląda po prostu świetnie,Warren nie dał się wyrzucić poza topową szóstkę,choc nikt na niego nie stawiał...
Narzeka się dużo na kulturystykę zawodową:
-a to ,że same freaki
-a to karły w ciaży
-a to,że kulturystyka idzie w niewłaściwą stronę
-a to ,że kiedyś to byli mistrzowie-dziś nikt by z nimi nie wygrał itp.....
Ale równocześnie w wypowiedziach pojawiają się kompletnie sprzeczne opinie z w/w zamieszczonymi twierdzeniami:
-co robi Rhoden-wzór klasycznej nieprzeładowanej sylwetki z dawnych czasów -na trzecim miejscu.... czegoś nie rozumiem....:)
-dlaczego Big Ramy-typowy i najwiekszy teraz freak-robi na siódmym miejscu?
Wiekszość lokowała go w pierwszej szóstce a nawet w pierwszej trójce.... A przecież sylwetka Big Ramego to jest ten najmniej właściwy kierunek w kulturystyce(pomijam juz jak można być przez trening a nawet doping aż tak wielkim? Czy to taka super genetyka ,czy inne poza sportowe środki? )
-kulturyści z dawnych czasów mogliby rywalizować pewnie z Ntiforo,który zajał ostatnie miejsce,bo z Bonak,Ibrahimen i Smaillsem-także proporcjonalnie zbudowanymi kulturystami w tamtym stylu-mieliby na scenie nikłe szanse-wtedy wyszły by ich braki do współczesnych mistrzów.
A przy okazji-zostały jeszcze dwa bilety na zawody w Pradze Evls Prague Pro-gdzie będzie cała czołówka Mr Olympia i dużo innych znanych zawodowców-będzie można obejrzeć ich bezpośrednio i skonfrontować swoje opinie na podstawie zdjeć i rzeczywistości
Czekam na chętnych do godziny 10:00
Wystarczy być 3 miesiące na forum
Szczegóły :https://www.sfd.pl/KONKURS_do_21_września_Wygraj_bilety_na_EVLS_PRAGUE_PRO_2014-t1039463-s2.html
-
Wiele ośób piszę,że były to nudne zawody ale wyniki były dla wszystkich zaskoczeniem-patrząc na typowania np top 6w konkursie.
To wskazuje,że nie były tak naprawdę nudne-było wiele zaskoczeń na plus i na minus-to nie jest nuda.
Na pewno jednak nie były to jakieś przełomowe zawody pod względem nowych talentów oraz zrobienia super formy przez uznanych mistrzów.
Może to kwestia oświetlenia,tła a może po prostu zawodnicy nie byli w stanie zrobić łlepszej formy,poprawić się znacząco od zeszłej Olympii?
Trudno powiedzieć-widać progres u kilku stałych uczestników-np Roelly imponuje masą,Kai poprawił rejon talii ale trochę chyba odbiło się to na masie klaty,Phil raczej jest słabszy niż rok temu..
Dexter też wygląda po prostu świetnie,Warren nie dał się wyrzucić poza topową szóstkę,choc nikt na niego nie stawiał...
Narzeka się dużo na kulturystykę zawodową:
-a to ,że same freaki
-a to karły w ciaży
-a to,że kulturystyka idzie w niewłaściwą stronę
-a to ,że kiedyś to byli mistrzowie-dziś nikt by z nimi nie wygrał itp.....
Ale równocześnie w wypowiedziach pojawiają się kompletnie sprzeczne opinie z w/w zamieszczonymi twierdzeniami:
-co robi Rhoden-wzór klasycznej nieprzeładowanej sylwetki z dawnych czasów -na trzecim miejscu.... czegoś nie rozumiem....:)
-dlaczego Big Ramy-typowy i najwiekszy teraz freak-robi na siódmym miejscu?
Wiekszość lokowała go w pierwszej szóstce a nawet w pierwszej trójce.... A przecież sylwetka Big Ramego to jest ten najmniej właściwy kierunek w kulturystyce(pomijam juz jak można być przez trening a nawet doping aż tak wielkim? Czy to taka super genetyka ,czy inne poza sportowe środki? )
-kulturyści z dawnych czasów mogliby rywalizować pewnie z Ntiforo,który zajał ostatnie miejsce,bo z Bonak,Ibrahimen i Smaillsem-także proporcjonalnie zbudowanymi kulturystami w tamtym stylu-mieliby na scenie nikłe szanse-wtedy wyszły by ich braki do współczesnych mistrzów.
A przy okazji-zostały jeszcze dwa bilety na zawody w Pradze Evls Prague Pro-gdzie będzie cała czołówka Mr Olympia i dużo innych znanych zawodowców-będzie można obejrzeć ich bezpośrednio i skonfrontować swoje opinie na podstawie zdjeć i rzeczywistości
Czekam na chętnych do godziny 10:00
Wystarczy być 3 miesiące na forum
Szczegóły :https://www.sfd.pl/KONKURS_do_21_września_Wygraj_bilety_na_EVLS_PRAGUE_PRO_2014-t1039463-s2.html
-
masti
"Mylony przez niektórych z prof Attilą"
http://www.sfd.pl/Masti_kulturystyczne_życie:plany,opinie,komentarze_-t1122200.html
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Trenuj z Mistrzem:Patrycjusz Wróblewski i Userzy -trening na masę barków i tricepsów
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- 146
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- 154
- 155
- 156
- 157
- ...
- 158
Następny temat