SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

---MR.OLYMPIA 2014---

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 223058

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 175 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Raymond aka świnia z bostonu.... dla mnie tragiczna sylwetka napuchnięty wysuszony balon bez separacji....

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
według mnie wygląda najlepiej aczkolwiek okaże się na zawodach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
k00ndzi00 - tak samo Kaiowi jak Branchowi, Dexterowi, Ramiemu, Wolfowi i wielu innym ktorzy się zakwalifikowali po za Philem, bo on już swoje wygrał i mu się nie należy

Sam wiesz, ze szykowanie formy na ten jeden dzień jest bardzo trudne i kazdy z nich wkłada maksimum pracy, by się udało, więc w sumie kazdemu się należy chwila chwały. Dla jednego bedzie to samo stanięcie na scenie, a dla drugiego TOP 6, a jeszcze innym jak np Phil, Kai, Wolf stanięcie na najwyższym stopniu podium i zgarnięcie Sandowa, a to komu nie będzie najbardziej należało zależeć będzie od FORMY na scenie


Zmieniony przez - AroFlex w dniu 2014-09-06 14:57:30

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Ale jak wiemy jest to sport niewymierny,do tego w zawodowcach są odmienne reguły......

Niedługo wszystkiego się dowiemy a narazie takie porównanie (dla wprawy)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Na moje to ten nogi Ramiego są dobrze dobrane do jego sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
az ciezko mi to napisac, ale na tym porownaniu Ramy jest mniej pelny niz Phil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Widać,że jeszcze mu do Mr Olympia " dość troche" brakuje.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Dokładnie tak Masti, Big Ramy jest wielki i możliwe, że w przyszłości będzie nr.1, ale póki co Phil go zjada dojrzałością mięśni i tym, że to on jest na szczycie, a jak ktoś wcześniej napisał z mistrzem nie wygra się minimalnie, mistrza trzeba z nokautować...

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Naprawde jestem ciekaw jaką formę startową zaprezentują zawodnicy bo teraz możemy gdybać kto wygra kto lepiej wygląda ale dopiero forma startowa to określi generalnie każdy z nich zaj**iście wygląda :D:D:D:D nie ma co tu ukrywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Kazdy na swoj sposob, ale jesli mialbym wybrac sylwetke ktoregos z mr O "dla siebie" to napewno wolalbym wygladac jak Dexter Jackson niz jak taki potwor Ramy

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2014-09-06 16:45:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenuj z Mistrzem:Patrycjusz Wróblewski i Userzy -trening na masę barków i tricepsów

Następny temat

KONKURS do 21 września-Wygraj bilety na EVLS PRAGUE PRO 2014

WHEY premium