SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta redukcyjna - konieczna korekta

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 540
Witam,

od razu zapodaję ankietę:
Zdjęcie sylwetki (mile widziane): dodam na dniach
Wiek : 30
Waga : 92-93
Wzrost : 184
Staż treningowy: 3-4 lata z przerwami
Obwód pasa: 104 cm
Obwód klaty: 116 cm
Obwód uda: 56 cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): siłownia 3x tydz, bieganie 1-2x tydz.
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: przepuklina pępkowa (lekarz powiedział, że jest OK)
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : WPC
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: brak
Wrażliwość na stymulanty: brak info
Możliwosci finansowe: 100- 200 na suple mogę wygospodarować, ale wolałbym zainwestować w dietę
Cel/problem/opis: Moim celem jest wypracownie sylwetki jak Ryan Reynolds w Blade Trinity :)



Zapotrzebowanie - 2800kcal (wyliczone na 2 różnych stronach dla pewności)

Rozkład ułożyłem na podstawie podwieszonych postów
B:2g - 184g ------ 736 kcal
W: ok30% - ok 300g ------ 1190 kcal
T: reszta - 95g ------- 840 kcal

Poniżej zamieszczam zrzut, od razu zaznaczam, że brakuje mi kilkaset kalorii i nie wiem jak je wcisnąć. Zrobiłem testowy dzień na tej diecie i powiem szczerze - już nie miałem siły jeść :)

Pytanie: ile wody powinienem pić ? Jak się opiję za dużo to nie jestem głodny.





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Produkty są ok, jeśli zapotrzebowanie wynosi 2800 to nie ucinaj tak dużo na początek. Co do makroskładników to tłuszcze dałbym 75g, białko 190-220, resztę podbił węglami.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
II posilek i przed treningowy zbytnio nie nadaja sie na redukcji bys jadal tak na codzien, praktycznie same weglowodany, w jogurcie nie ma duzo bialka.

dorzuc miesa/ryb/jaj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 540
Dzięki za odpowiedź. Mógłbyś podpowiedzieć coś więcej? Chciałbym ułożyć sobie kilka wariantów II śniadania i posiłku przedtreningowego. Niestety, obydwa te posiłki zjadam w pracy i muszę je tak skomponować, żeby były w miarę szybkie i "mobilne".
Jak ilość węgli powinna w nich być ?


Zmieniony przez - tomek860 w dniu 2014-07-06 11:08:51
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
Zerknij do dzialu kuchnia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 540
Poczytałem trochę, zanim zapodam nową wersję planu, możesz podpowiedzieć czy kombinuję w dobrym kierunku ?
II śniadanie i obiad zamienię na 2 kanapki z pieczywa/ bułki razowej. Taka kanapka zawierała by wkład białkowy z kurczaka/tuńczyka/mozarella light i do tego warzywa z jakimś owocem

Przedtrerningowy - kurczak/ryba + ryż/kasza (generalnie białko i węgle ) i go tego owoc.


Myślałem też nad robieniem szejka : mleko+owoc+białko jako jeden z posiłków w pracy. Mam lodówkę w pracy i mógłbym tam trzymać kartonik mleka i owoce.

Zmieniony przez - tomek860 w dniu 2014-07-06 19:10:03
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
Jak najbardziej spoko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 540
Super :) wielkie dzięki.

Jeszcze jedno pytanko: jak najlepiej uzupełnić brakujące węgle? Carbo czy może zmieniać produkty w diecie?
Przy pierwszym podejściu do nowej wersji jadłospisu białko i tłuszcze mi się zgrywają, ale węgle mam na ok 200 na minusie i nie mam pomysłu jak dobić. Nie chciałbym dodawać na siłę 50 g ryżu bo będę strasznie zapchany.

Zmieniony przez - tomek860 w dniu 2014-07-07 08:15:10
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Jak dasz radę to wrzuć ten zrzut, zobaczymy gdzie i co można dołożyć :)

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2014-07-07 12:01:02

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
carbo to kiepski pomysl na podbicie wegli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 540
Załączam poprawioną dietę. Będe wdzięczny za komentaż co poprawić.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny.

Następny temat

Czy da się jakoś polączyć klate

electro
Polecane artykuły