SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dip czekoladowy a'la Walden Farms 0kcal

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 971
Ostatnio zrobiłem dip a'la Walden Farms o smaku czekoladowym, którego sposób wykonania znalazłem na innym forum.

Potrzebne składniki:
- Guma ksantanowa (około 5g)
- Klej Spożywczy (około 5g)
- Szczypta soli
- słodzik wedle uznania (na moje kolo 30tabletek wystarczy)
- 500ml wody
- 15g Kakao

można dodać aromatu spożywczego na bazie glikolu o smaku czekoladowym.

Sposób wykonania:

Wsypujemy do miski wszystkie suche składniki (kakao, guma ksantanowa, klej spożywczy, sól), mieszamy je rozpuszczamy slodzik w około 100ml ciepłej wody dodajemy do rozpuszczonego słodzika 400ml zimnej wody i wlewamy do suchych składników mieszając najlepiej blenderem z końcówką do "ubijania piany".

W smaku jest bardzo dobre, na prawdę polecam. Kombinowałem również z aromatami spożywczymi w proszku o smaku (kawa, kokos, brzoskwinia, toffie) muszę przyznać że tylko toffie dawało radę ale nie trzymałem w lodówce i po 4dniach strasznie się zepsuł smak, nie wiem co by było gdybym trzymał w lodówce. No i kolor jest trochę odrażający bo przeźroczysty, ale jak to się mówi ma smakować a nie wyglądać :)

P.S. w zależności od ilości wody wyjdzie nam albo dip albo sos
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 204 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 191012
Ja słodzik zalałem 100 ml wrzątku, zmieszałem z 400 ml wody w temp pokojowej i nic grudek nie ma. Nie dodawałem żadnych aromatów i bez nich smak bardzo fajny. Polecam
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16405
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108355 Napisanych postów 381272 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720099
jakieś zdjęcia??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 971





P.S. Zdjęcia nie mojego autorstwa, nie wiem czy nie naruszają jakichś praw
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108355 Napisanych postów 381272 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720099
łap pochwałe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 730 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19888
Jeszcze napisz gdzie kupić tą gume i klej (WTF? ) ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 971
allegro: guma ksantanowa i klej spożywczy CMC cena za 20g to okolo 5zł obu tych składników

Skład WF:
Składniki: potrójnie filtrowana woda, odtłuszczone kakao w proszku, naturalny aromat waniliowy, sztuczne aromaty, guma celulozowa, kwasek cytrynowy, sukraloza (Splenda®) (0.003 mg/30 g), barwnik spożywczy, sól, substancja zagęszczająca guma ksantanowa, sorbinian potasu.

guma celulozowa = klej spozywczy

Zmieniony przez - freeeesz w dniu 2014-05-30 16:43:38
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11016 Napisanych postów 6132 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20035
w jakimś sklepie do kupienia?czy jakieś allegro?

P.S już doczytałam

Zmieniony przez - agnieszka.aj. w dniu 2014-06-07 06:38:54
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351409
bez potrójnie filtrowanej wody się nie liczy.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18014
Powiedz mi ile to może np poleżeć w lodówcE?;o
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16405
Mam pytanie, czy Tobie też robią Ci się grudki?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Produkty 0 kcal, 0 ww, czyli tips & tricks na LC, VLCD, itp.

Następny temat

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą *SPAM* :)

electro
Polecane artykuły