Szacuny
15
Napisanych postów
204
Wiek
41 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
191012
Ja słodzik zalałem 100 ml wrzątku, zmieszałem z 400 ml wody w temp pokojowej i nic grudek nie ma. Nie dodawałem żadnych aromatów i bez nich smak bardzo fajny. Polecam