SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dip czekoladowy a'la Walden Farms 0kcal

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 264 Napisanych postów 3367 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18896
Samo zdrowie...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32078
A możesz powiedzieć jak to jest z tymi aromatami? Czy faktycznie dodanie aromatu do np twarogu nada mam porządany smak? Czy raczej lipa?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14667
Zrobilem normalnie w blenderze, niestety tez mam grudki, macie na to sposob? Dluzsze mieszanie nie pomaga.

Edit: doczytalem w necie o kleju prawdopodobnie trzeba uzyc wiecej cieplej wody zeby nie powstaly grudki

W smaku calkiem calkiem, a jakosc/cena porownujac z waldenem nie ma nawet co gadac.

Zmieniony przez - tar-paN w dniu 2014-07-04 02:27:03

Stymulować, nie niszczyć!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 204 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 191012
Ja słodzik zalałem 100 ml wrzątku, zmieszałem z 400 ml wody w temp pokojowej i nic grudek nie ma. Nie dodawałem żadnych aromatów i bez nich smak bardzo fajny. Polecam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Produkty 0 kcal, 0 ww, czyli tips & tricks na LC, VLCD, itp.

Następny temat

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą *SPAM* :)

electro
Polecane artykuły