9.04 - DT
10 bieżnia + rozgrzewka
Trening A
A1. Przysiad ze sztangą - tutaj dołożyć
10 x 15kg / 10 x 20kg / 10 x 20kg
12 x 16kg / 12 × 20kg
B1. Wyciskanie hantli na ławce skośnej
2x7 x10 / 2x8 x10 / 2x8 x10
2x7 x12 / 2x7 x12
B2. Przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha - http://www.cybexintl.com/vr3-row.aspx#
31,5kg x 10 / 36kg x 10 / 36kg x 10
31,5kg x 12 / 36kg x 12
C1. Prostowanie nóg
22,5kg x 10 / 27kg x 10 / 27kg x 10
22,5kg x 12 / 27kg x 12
C2. Wznosy z opadu
10 / 10 / 10
12 / 12
D. Plank - chyba coś źle zrozumiałam z tym plankiem. Ma być jedno powt. na cały trening?
38 sec
35 sec / 22 sec
Na koniec bieżnia 20 min.
Micha będzie później.
Zmieniony przez - teija w dniu 2014-04-09 19:20:26
10 bieżnia + rozgrzewka
Trening A
A1. Przysiad ze sztangą - tutaj dołożyć
10 x 15kg / 10 x 20kg / 10 x 20kg
12 x 16kg / 12 × 20kg
B1. Wyciskanie hantli na ławce skośnej
2x7 x10 / 2x8 x10 / 2x8 x10
2x7 x12 / 2x7 x12
B2. Przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha - http://www.cybexintl.com/vr3-row.aspx#
31,5kg x 10 / 36kg x 10 / 36kg x 10
31,5kg x 12 / 36kg x 12
C1. Prostowanie nóg
22,5kg x 10 / 27kg x 10 / 27kg x 10
22,5kg x 12 / 27kg x 12
C2. Wznosy z opadu
10 / 10 / 10
12 / 12
D. Plank - chyba coś źle zrozumiałam z tym plankiem. Ma być jedno powt. na cały trening?
38 sec
35 sec / 22 sec
Na koniec bieżnia 20 min.
Micha będzie później.
Zmieniony przez - teija w dniu 2014-04-09 19:20:26

. Nie chcę robić przerwy przez tak długi czas i ćwiczyłabym w domu. Saida doradź proszę, nie mam nawet różowej hantelki
więc siłowego nie zrobię (z butelkami to chyba dobre na początek teraz byłoby za lekko). Myślałam może nad jakimś wytrzymałościowym gdzie nie trzeba sprzętu.