może ja w czymś pomoge?
trening KB wygląda mniejwięcej tak:
na początku jest rozgrzewka trwająca do 20 min. która może być poprzedzona grą w noge albo kosza (oczywiście z innymi zasadami niż w normalnej nodze lub koszu). W czasie rozgrzewki wykonywaną są ćwiczenia rozciągające(wymachy) wytrzymałościowe(bieganie) wzmacniające(brzuszki, pompki) no i rozgrzewające(skłony, machanie rękami). Po rozgrzewce czas ma rozciąganie tu trwa od 5 do 15 min zależnie od wykonanej rozgrzewki. Prawidłowy trening wygląda tak że jest podział osób na grupy i obwodowo są wykonywane ćwiczenia takie jak uderzanie w worek, tarczowanie, skakanie na skakance i
walka z cieniem. jedna runda trwa od 2 do 5 min przy jednej stacji(lub zmienie z partnerem przy tarczowaniu)
sparingi są zazwyczaj 2 lub 3 minutowe (możesz się umówić też na 5 minut)
nacisk w kicku kładziony jest po połowie na nogi i ręce. U nas jest podział taki że w poniedziałek ćwiczymy same ręce(nie mamy rozciągania, ćwiczymy same techniki ręczne, sparingi bez udziału nóg) środe ćwiczymy ręce i głównie techniki nożne, w czwartki są łączenia nóg, rąk i kombinacje.
Im więcej wiem tym bardziej wiem, jak mało wiem
============================================================
Wejdź -
http://www.pajacyk.pl
Zmieniony przez - kwas w dniu 2003-10-07 20:08:42