SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko o Kick-boxingu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4413
z jaka czestotliwoscia mozna zdawac na okreslony stopien w kb ;)?

czejsc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kickboxing super sprawa.. orientuje siektoś o jakiejś sekcji w Zabrzu albo okolicach?? Gliwice?? moze tez być Bytom:)

z gory thx
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 85 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1815
siema
zaczalem trenowac niedawno kicka
i chcialem zapytac po jakim czasie taki przecietny trenujacy moze liczyc na 5 stopien ? a Wy po jakim czasie zdobyliscie ten 5-4 stopien ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dede skad jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 85 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1815
z lublina a co ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak lublin to nic ;P :) hehe szukam jakiejs fajnej sekcji na terenie Zabrza.. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 947
Cześć Mam do was pytanie ... czy wiece moze co to za trenerzy Tomasz Pasek i Andrzej Bartoch? za jakis czas bede sie uczył w szkole policealnej w Zielonej Gorze, miałem mozliwosc zarobienia pieniedzy ...dlatego chce je wydac na indywidualne treningi...chce sie do wiedziec moze z waszych doswiadczen , czy praliscie u takowych trenerow lekcje? ktory wam sie wydaje lepszy( chodzi o to ktory moze wiecej mnie nauczyc) mgr. Tomasz Pasek jest jeszcze aktywnym zawodnikiem bo jest młody...starszy jest Andrzej Bartoch (kiedys zawodnik Gwardii Zielona Góra)..wysyłałem takze meila do Tadeusza Dudy lecz on nie prowadzi zajec indywidualnych niestety...dziekuje tym ktorzy odpowiedza na moje pytania :)Pozdrawiam !

Nie boje się tego kto trenuje 10000 różnych kopnięć lecz tego kto trenuje 10000 razy jedno kopnięcie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 21 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1167
Jeżeli chodzi o bartocha, to trenowałem z nim kiedyś w gwardi. Wybitnym zawodnikiem to on nie był, podobnie jak ja. W tamtych czasach trenerem w Gwardi był Duda i Graczyk, teraz jako trener robi tam takze Sieczkowski, pamietam jak lalem go na sparingach :). W sumie to Polecam Gwardie jako klub w ZG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 947
Aha rozumiem , bardzo ci dziekuje...wiesz moim zdanim troche kicha jest w gwardii ..trenuje tam mnostwo osob i sadze ze trener Duda przyklada sie głowie do swoich "pupili"...a sa otwarte sekcje gdzie zajecia prowadza Cyruk, Połoński, Pasek...myslałem takze o Połońskim.

Nie boje się tego kto trenuje 10000 różnych kopnięć lecz tego kto trenuje 10000 razy jedno kopnięcie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 21 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1167
No pamietam połońskiego, gość ma talent, zaczynał w Gwardii,sparowaliśmy pare razy razem, teraz nie wiem gdzie trenuje, zreszta ja teraz mieszkam daleko od ZG i nie wiem co sie tam dzieje.Ale napewno jest lepszym zawodnikiem od bartocha, tylko czy potrafi lepiej nauczać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie są koszty

Następny temat

Szkoleniówki

WHEY premium