SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Karol Olender w Anglii - sezon startowy 2013 (powered by TREC Nutrition)

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30144

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 635 Napisanych postów 41491 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246659
Forma miazga
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7613
Kwasny kupujesz bilet i lecisz ;) jak juz bede ogarnial wyjazd to dam ci znac to moze sie zlapiemy i polecimy razem :)

Maxwel to forma z tamtego roku !!!! :)

Generalnie teraz trenuje juz typowo drop sety / super sety / serie laczone suma sumaru wszystko idzie na 110% mimo to ze brak weglowodanow to przy NITROBOLONIE pompa nadal jest mega nagram jakis trening to zobaczysz jak to wyglada.

Fajnie bo zglasza sie do mnie coraz wiecej zawodnikow z UK i moge sobie potrenowac tak na 100% :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7613
Witam wszystkich forumowiczow

Powoli zbliza sie pierwszy start i jak zawsze jest mega ciezko ale jak sie powiedzialo A to trzeba powiedziec B :)

Przedstawie wam moja forme na dzien dzisiejszy ( juz zaczelem ladowanie woda)





Tak wyglada sylwetka teraz tylko- spuscic wode i mam nadzieje ze zejdzie ta woda podskorna bo naprawde jest mega problem ;/.

Trening i suplementacje rozpisze wieczorkiem
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 635 Napisanych postów 41491 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246659
Zaj**ista forma Karol. Napewno niedlugo uslyszymy o tobie na wieksza skale na wyspach
...
Napisał(a)
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 7651 Napisanych postów 17705 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 406630
ja na wyspach juz czytalem we flexie z bodajze stycznia lub lutego, w dziale o zawodnikach z UK ze brytole zdominowali jakies tam zawody w tym twoje(chyba zloto), napisane bylo tak jak bys byl rodowitym brytyjczykiem, nic o tym ze jestes polakiem nie bylo napisane ale chyba wiekszosc i tak po nazwisku skojarzy.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7613
Adam - cisne jak tylko sie da aczkolwiek nie jest latwo co prawda doswiadczenie z poprzednich startow naprawde robi robote choc nie pasuje ani jeden schemat ;/

Warezz - tak jak kolega napisal z tym ze jest mega dyskryminacja jezeli chodzi o Polskichh zawodnikow na wyspach w ani jednej gazecie nie ma zdjec naszych zawodnikow a Brytyjczyk zajmie czwarte / trzecie miejsce i ma cala strone w flexie czy beef :)

Ale nie ma co nad tym plakac lepiej nie dac im wyboru :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7613
booooom

pierwsze miejsce UKBFF NATIONAL do 90 kg :)






Zmieniony przez - KAROL__ w dniu 2014-04-21 14:04:48
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 635 Napisanych postów 41491 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246659
Wiedzialem Gratulacje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7613
Dziekuje

Ale ten start to dopiero przetarcie do tego sezonu ;)

mialem 24h odpoczynku i odrazu wjazd na scisla diete Ketagoniczna

i lecimy cardio 6 razy w tygodniu po 60min rano na czczo + 6 razy trening silowy ;)

musze zbic jeszcze 5kg do swojej wagi startowej w jakiej bede wychodzil na nastepnych zawodach tak wiec mega przeprawa....

PS. Jest wkoncu i FLEXXX

http://www.flexonline.co.uk/news-features/article/4-contest-reports/354/new-stars-emerge-at-uk-nationals

Zmieniony przez - KAROL__ w dniu 2014-04-24 13:40:27

A tu taka forma po zjedzeniu prawie 10 tysiecy kalori w dzien





Zmieniony przez - KAROL__ w dniu 2014-04-24 13:48:56
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Wytapianie smalcu - czyli redukcja

Następny temat

CM3 przed którym treningiem

electro
Polecane artykuły