czy jeśli wizualnie barki są tak jakby wysunięte do przodu może to być wina nie dopracowanych bocznych i tylnich części barku ? czy to tylko wyłącznie wina postawy ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Prawdopodobnie wina postawy. Cieżko by zrobić taki odstęp między przednimi a bocznymi i tylnymi częściami barków.
...
Stawiam, że się garbisz wyprostuj się i zepnij łopatki, a myślę, że będzie okej.
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Lume__Redukcja_v2_z_IF-t1030720.html?master=1#
Dziennik Treningowy.
...
Ale czy jest możliwość że przez zbyt rozbudowane przednie aktony może sie tak wydawać ?
...
Tak jest taka możliwość pewnie tylnich aktonów nie masz wcale do tego lekkie garbienie i bedzie takie wrażenie.
Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz