SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plecy barki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14269
czy plecy dobrze jest robić z barkami ? i jak chce popracować nad grubością mięśni to jakie ćwiczenia wykonywać ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14269
czy podciąganiem zakryje łopatki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11441
Nie, nie warto łączyć pleców z barkami. Rób same plecy, to bardzo wyczerpujący i intensywny trening. Podstawowe ćwiczenia, to na pewno MC, podciąganie na drążku i wszelakie wiosła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14269
ale jak mam siły na barki to i tak znaczy że mam nie robić ? podobno od MC niszczy się kręgosłup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11441
Masz siły, bo pewnie cieniutkie serie robisz. Uwierz, jak zrobisz plecy na 120 % nie będziesz w ogóle myślał o jakichkolwiek barkach jeszcze. :)
Co do MC i niszczącego się kręgosłupa, to jest to kompletna bzdura. Trzeba jednak pamiętać o poprawnej technice, prostych plecach etc. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
jak się dobrze zmęczysz treningiem pleców to na koniec nie powinieneś się podciągnąć na drążku nawet do 50% swojego maxa. jak jesteś wygięty jak banan podczas mc to na pewno sobie uszkodzisz kręgosłup;)

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14269
to plecy same robić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14269
a klatka z barkami ? tak może być ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
no plecy same jak najbardziej, klatke z barkami kiedyś łączyłem kiedy nie miałem zbyt dużo czasu do dyspozycji, ale po klacie ręce były zmęczone i nie miałem tyle siły żeby pchać sztange czy hantle nad siebie... więc jak masz dużo czasu to poświęć oddzielny dzień na barki ćw każdy akton przedni tak jak i środkowy czy tylni

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
Ja barki oddzielnie robie a plecy z tricepsem lacze

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Jezeli ktos ma motywacje i jest wytrzymaly to nic zlego w tym polaczeniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Orbitrek

Następny temat

Microsoft Word - oddaj głos w ankiecie :)

WHEY premium