SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

chciałbym prosić o ocenke fogóry przez speców :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Trening.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1273


Ćwicze nie długo , w wakacje ćwiczyłem miesiąc codziennie , potem miałem 2 miesiące przerwy , potem ćwiczyłem 2 miesiące z przerwami i teraz ćwicze regularnie od 3 tygodni po 2 razy w tygodniu po 3 godziny:
wtorek:
biceps - 8 serii po 10 powt x 3 ćwiczenia
triceps - 8 serii po 10 powt. x 3 cwiczenia
nogi - 10 serii po 10 powt. x 4 ćwiczenia
+ 20 minut na rowerku na największym oporze

piątek:
klatka - 10 serii po 8 - 12 powt. x 4 ćwiczenia
plecy - 10 serii po 10 powt. x 3 ćwiczenia
barki - 8 serii po 8 powt. x 2 ćwiczenia
kaptury - 4 serie po 12 powt. x 1 ćwiczenie

i 2 razy w tygodniu brzuszki na ławce pochyłej 4x20,20,15,10

dziennie jem około 10 posiłków , w tym mięso drób i wołowine , czasami sie trafi wieprzowina ale żadko , nie biore supli ani sterów , i niepolecam bo widziałem jak moi kumple po tym wyglądali - stery to shit ! ! ! pije dziennie 1 litr mleka minimum ! i jem owoce :P

ps. mam 16 lat i za***iście szybką przemiane materii :)



Miłego dnia na siłowni

Miłego dnia na siłowni :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1273
dziex , ja jestem wytrzymały , ale ty za to wyciskasz więcej

pozdro::::

Miłego dnia na siłowni

Miłego dnia na siłowni :)

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
3 godziny za duzo jak na trening.. nie mozesz cwiczc chociaz 3x tydzien?

a BTW: jak jesz te 10 posiłkow dziennnie ?? jesz ok co godzine ?

.:wiesz co ci powiem... własnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi sie podoba

<----------->
Dlaczego jesteśmy narodem wybranym?

a bo ta...

Moje foty: https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=108743

peEs:są ludzie i taborety- przekonalem sie na sfd ; -)
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Zapraszam do Działu Trening. Idziesz w dośc dobrym kierunku, ale rada też Ci się przyda

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
troche za chudy jesteś bo gacie Ci z dupy lecą

"i przyjdzie na Ciebie czas"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 5141
Jak na 16 lat to super.....

.....Zycie Jest Walka....

"Życie jest Walką.."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1273
gacie mi z dupy lecą bo jestem skate'm a ty pewnie jesteś kolejnym facecikiem w garniturku . . .
cfaniaczek :D

poza tym to moja sprawa gdzie mam gacie, gdzie sie patrzysz , gejem jesteś czy co ??

pozdro:::

Miłego dnia na siłowni

Miłego dnia na siłowni :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13338
nom , widać że z rozwojem psychicznym u ciebie nienajlepiej.



pozdrawiam
+Cahir+

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4729
chyba to 2 temat taki sam.... już gdzieś widziałem te foto w jakimś temacie...

Chcesz być duży, musi boleć... ;)

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1273
disik , bo dałem ten temat w dziale trening i mnie przenieśli tutaj dla tego jest drugi raz podobny :P

pozdro::::

Miłego dnia na siłowni

Miłego dnia na siłowni :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 79160
Cahir Sog bo sie usmialem

Idac po Alternatywnej Drodze zawsze przejdziemy przez podstawy Odzywiania.
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl


Zmieniony przez - kanarek w dniu 2003-11-25 17:46:38
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia - 24.11.2003

Następny temat

Obiecalam :-)

Shoty
Polecane artykuły