SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chciałbym prosić o ocenke fogóry przez speców :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
Fajna brodka i zylki.

Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to daj mi soga i wejdż na http://www.pajacyk.pl , a następnie kliknij na pajacyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ładna sylwetka chłopak - ale od razu pare porad przy łatwej przemianie - cwicz krócej, jedz mniej posiłków ale bardziej wypasnych! i jedz tylko banany z owoców - no i winogrona!





Doradca w suplementacji

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1273
ja pier.... a co można ćwiczyć na mase przez 3godziny ! ! !
To chyba normalne że skoro ćwicze 2 razy w tygodniu to musze sie porządnie wymęczyć żeby były widoczne efekty ,a na to nie narzekam narazie ! ! !
Świebodzin rules , skate's górą :]
np. wtorek,nogi wyciaskarka 10x10
kolejne 10 serii na innej maszynie do nóg , potem kolejne 10 na innej i jeszcze 6 serii z przysiadami , potem po 3 ćwiczenia na trica po 10 serii x 10 powt. + ćwiczenia na bica 3 ćwiczenia po 10serii x 10 powt. - wystarczy ci wiadomości co można robić przez 3 godziny na siłce ??
czy dodać ci jeszcze wyciskanie seriami na bary , 8 serii po 8 powt. + przedramie 6 serii po 20 powt. wiecej mi sie niechce pisać , boczasami siedze nawet 4 godziny :]

Miłego dnia na siłowni

Miłego dnia na siłowni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160

bosze
pytan brak

Idac po Alternatywnej Drodze zawsze przejdziemy przez podstawy Odzywiania.
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
przy moim treningu byś 10 minut nie wytrzymał - uwierz - dlatego daj spokój z tymi 10 i rób progresji wiecej.. i większymi ciężarami..





Doradca w suplementacji

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
eee za duzo sie bawicie w ta intensywnosc
nie lepiej mniej ?

Idac po Alternatywnej Drodze zawsze przejdziemy przez podstawy Odzywiania.
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1273


czarnuchok , to oczywiste że wcinam tylko banany , one mają węglowodanów jak piasku na pustyni , a winogron jest za***isty , najprostrza postać cókru :D jak widzisz biologia w szkole do czegoś sie przydaje w kulturystyce :P

pozdro::::

dziewczyny są jak pokemony , złap je wszystkie :P szczególnie tą z fotki za tyłek :D

Miłego dnia na siłowni

Miłego dnia na siłowni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HA HA HA
chyba jestes T E R M I N A T O R
4h na silowni.ciekawe na jakim obciazeniu robiasz np:wyciskanie na klatke po 3 godzinach innych cwiczen

Pozdrawiam !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1273
wiesz , akurat pierwszy robie biceps na przemian z klatą, 10 serii na poziomej ławce / modlitewnik 10 x10 - 8 / 10 serii na skośnej w góre / sztanga na stojąco 10x10 / klata skos w dół 10 x10 / naprzemian rękoma 10x 10 / rospiętki 10x10 / na klate wyciskam 86 kilo , na ławce poziomej ćwicze 67 - 72 kilo , na skośnej w góre 67 kilo, na skośnej w dół 67 kilo , na bica sztanga na modlitewniku 27 - 32 kilo , na sztandze stojąc 37 a naprzemian po 12 kilo na rękę , wystarczy ci ?? bo już mi sie nudzi odpowiadanie na twoje pytania , .....

Miłego dnia na siłowni

Miłego dnia na siłowni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
mc-came , wiciskasz max 86 kg a robisz 30 serii po 10 powtórzeń na klate obciążeniem 67-72 kg ?
Niechce mi sie w to wierzyć. Ale być może...



pozdrawiam
+Cahir+

pozdrawiam
+Cahir+

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia - 24.11.2003

Następny temat

Obiecalam :-)

WHEY premium