Zastanawiałem się nad tym abonamentem, ale jest to jednak w jakimś stopniu mój motywator! więc kupiłem! Tak tran kupiłem wtedy co zrobiłem zdjęcie i pije go 2 razy dziennie po łyżecce... na badania krwi bede gdzieś szedł po 17.02.2014r. bo 17.02 ide na usg wątroby!
Oki zrobie zdjęcie z napinką :)
Aha macie jakiś sprawdzony przepis na ciastko ? Dietetyczne ??? boo zaczynam mieć powoli smaka !
Zmieniony przez - bucznet w dniu 2014-02-12 12:23:39
Oki zrobie zdjęcie z napinką :)
Aha macie jakiś sprawdzony przepis na ciastko ? Dietetyczne ??? boo zaczynam mieć powoli smaka !
Zmieniony przez - bucznet w dniu 2014-02-12 12:23:39



























