SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bucznet / redukcja...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 462 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4408
W ciągu dnia może dochodzić do wahań wagi więc stąd mogą być różnice. W domu pewnie się ważysz w innych okolicznościach (np. rano, na czczo a nie po treningu, wypocony?). Waż się na jednej wadze, zakres błędu będzie ten sam wtedy.
"Podziękowania dla Pawła W" Proszę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1726
Noom chyba masz racje... bede zawsze wykonywał pomiar rano na czczo na swojej wadze w domu! Zaraz zabieram sie za przygotowywanie szamy na jutro! troche za pozno chodze na siłke, nie umiem się zmusic aby iśc na siłkę odrazu po pracy! jutro może mi się uda!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1726
Dzień 9
21.01.2014

Dieta trzymana wedlug rozpisku, na siłowni tez już coraz lepiej mi idzie! :)

Dieta




Trening



Pozdrawiam

Zmieniony przez - bucznet w dniu 2014-01-22 15:23:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 462 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4408
Masz niedobory witamin popraw to sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1726
Paweł, wiesz jestem laikiem w układaniu diety, o jakich witaminach mówisz...? i jakie produkty wrzucic do diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Możesz zwiększyć ilość różnego rodzaju warzyw.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1726
dziękuje za odpowiedz ale jak dla mnie to i tak juuz jem duzo warzyw... predzej to w ogole był bardzo mało ale jak tak doradzacie to spróbuje coś dorzucić....

Zmieniony przez - bucznet w dniu 2014-01-22 17:56:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6898
Sprobuj Sobie warzyw na patelnie z biedronki - jednak te bez kawałkow ziemniakow. Jest jakas mieszanka z ktorej wychodzi tylko 4g ww na 100g przy czym z ziemniakami nawet do 8g. Sam kupowałem brokuły, ale stały sie dla mnie monotonne wiec teraz co tydzien zmieniam te mieszanki, zazwyczaj jest tego 700g w paczce 100g do posiłku i cacy :D w dodatku jak gotujesz piers, mozesz je dorzucic do niej - mozna powiedziec ze wtedy nawet smak lepszy. I w ogole razniej to wyglada z suchym ryzem :p Chociaz nie preferuje gotowanej piersi, smakuje jak gumiak. Kup Sobie Grilla, zaje sprawa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 462 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4408
Daj mejla do siebie podrzucę Ci coś to sobie sprawdzisz. Ogółem jak masz teraz tak dużo warzyw to nie zwiększaj ilości tylko wybieraj te bardziej wartościowe żywieniowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1726
pomper20

dzięki za rade w niektóych posiłkach mma więcje niz 100g warzyw jak mi się znudzą brokuły to wymienie na warzywa z biedrony :) dzięki A co do twojego zrztu 29 kg masakra Powinieneś wystąpić w "Fat killers" heheh


Paweł W.

Wysłałem Ci na priva....!


Zmieniony przez - bucznet w dniu 2014-01-22 21:23:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy FBW pod MMA

Następny temat

Rozpoczęcie treningu.

WHEY premium