Witam, mam pytanie do osób doświadczonych, zacząłem diete na masę, chodze, trenig mam również ułożony. Pytanie odnosi się do odżywki białkowej (Pure Whey Isolate 95) czy mogę ją stosować rano i wieczorem w dni treningowe i w dni nie treningowe? również stosuje Gainera Mutant Mass, którego biorę w dni treningowe 30 minut po siłowni.
Z góry dziękuje za odpowiedzi. :)
Z góry dziękuje za odpowiedzi. :)
Krzysztof Piekarz