SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc przy wyborze kreatyny

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1711

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
Witam
Potrzebuje pomocy przy wyborze kreatyny chce zrobic jeden cykl 6-8 tygodni tak od poczatku lutego wiec jaka najlepsza na poczatek po powrocie na silke mono czy jabczan?? w proszku czy tabletkach??
no i ewentualnie czy mam cos do tego dorzucic ???
licze na pomoc wszystkich znawcow tematu
Pozdrawiam...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39848
siema w sumie to bez różnicy czy mono czy jabłczan ja jadłem na przemian i nie odczuwam jakiejś widocznej różnicy a proch czy kapsy to indywidualna sprawa nie ma znaczenia :) dorzuć diete i ciężki trening starczy :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14100
moim skromnym zdaniem mono jest najlepsze więc polecam

Zmieniony przez - Valerik w dniu 2014-01-16 06:57:10

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja bym wybrał Jabłczan, jest taniutki. Mi się wydaje, że lepiej toleruje tę formę.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 394 Napisanych postów 24621 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
tak wiec zamowie mono tylko jakiej firmy bo na silowni kazdy poleca inna firme, zapewne to sprawa indywidualna no ale wezme mono w proszku
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Np. może być mono od Activlaba, bez róznicy.
...
Napisał(a)
Usunięty przez PawelSzEvc za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
okey wiec wybieram Activlaba i zaczynam od lutego a moze cos jeszcze powinienem dorzucic do tek kreatyny ?? co sadzicie???
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
wszystko zależy od tego jak wygląda Twoja dieta, czy wystepują w niej jakieś niedobory które mógłbyś uzupełniać np. odzywką białkową (whey 95 jest świetną i ekonomiczną propozycją), czy też gainerem/bulkiem (np. Whey best mass)

Z pewnością w okresie zimowym zaleciłbym CI kompleks witamin i chelatowanych minerałów - Rop 10, oczywiście marki ActivLab

ZMA przed snem również poprawi regenerację organizmu oraz "głęboki" sen
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43747
Dla mnie najlepszą kreatyną jest mono zdecydowanie, dodaj podstawy witaminy/minerały oczywiście białko jak ci go brakuje itp. Ja piję Whey Protein 95 bardzo dobrze wychodzi cenowo i dobrze smakuje
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Projekt "ĆPAJ SPORT Z SOBOTĄ" !!!

Następny temat

Chelaty.

electro
Polecane artykuły