Szacuny
0
Napisanych postów
8
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
156
Witam wszystkich forumowiczów w roku 2014. Oby ten rok był dla was niesamowity i owiany sukcesami!
A teraz do rzeczy. Mam problem z dysproporcją w lewym bicepsie. Mianowicie, tuż pod barkiem mam "spad", jakby mięsień się tam nie kształcił. Wiem, że to przez moją błędną technikę, tzn. zarzucałem sztangą, jeżeli dobrze pamiętam. Tak jak teraz technika jest dla mnie najważniejsza, to póki co biceps się nie wyrównuje. Proszę was o pomoc, jakie będzie najlepsze ćwiczenie, aby dać w kość temu fragmentowi? Ćwiczyć jakoś dodatkowo lewą rękę? Byłbym wdzięczny o jakieś linki do dobrych tematów, gdyż jest tutaj tego od groma, ale nie widziałem, by ktoś miał problem taki jak ja, zwykle innym biceps zanika przy łokciu.
Szacuny
0
Napisanych postów
8
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
156
Robię barki, to nie w nich leży problem, tylko w bicepsie. Od razu mówię, że ćwiczę każdą partię ciała i mam bardzo dobrą dietę. Tu chodzi tylko o biceps.
Szacuny
4079
Napisanych postów
45462
Wiek
6 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
349789
Nie wiem jaki tutaj widzisz problem.Biceps przeważnie jest wypukły i w miejscu ,gdzie kończą się jego przyczepy-robi się luka.
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Szacuny
4079
Napisanych postów
45462
Wiek
6 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
349789
Możesz nie robić zdjęć kamerką internetową?
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„