SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Po redukcji czas masować - dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2872
Witajcie, chciałbym Was prosić o ocenienie tej diety.
Ona będzie się zmieniała, co dzień wiadomo będę jadł coś innego.

Poza dieta mam pytanie.
Czy po treningu mogę dostarczyć białko z twarogów ?
I gram czy % białka i ww powinienem dostarczyć w posiłkach koło treningowych ?

wiek: 20
waga: 80
%bf: 13
cel: zalerzy mi aby duzo nie przytyć, w tej wadze czuje se świetnie.
Chciałbym urosnać ale przy tej wadze -- czy to jest mozliwe ?






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2872
Sory za te zdjęcia, chciałem z dziennika generować zrzut ale u mnie coś się zrąbało.

PS: Zapotrzebowanie juz liczyłem wychodzio 2700 kcal
z tego wzoru:
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

Zmieniony przez - Treble w dniu 2013-12-15 16:52:15
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1566
po co ci tyle białka na masie? twoje ciało tego wszystkiego nie wykorzysta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2872
w diecie jest 253g białka ale te z pochodzenia zwierzecego wychodzi około 190g, czyli 2,2g /kg masy

Zmieniony przez - Treble w dniu 2013-12-15 18:07:37
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
czy nie powinien liczyć tylko pełnowartościowych białek?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2872
owszem pełnowartosciowych i tak własnie licze, pełnowartosciowych jest ok. 190g
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2872
pomozecie ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2872
oceni ktoś ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2872
wybaczcie moja niecierpliwość ale oceni ktoś ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1566
mówie ci że za dużo tego białka jak na mase psujesz sobie nerki i wątrobe.. na masie nie musisz jeść go aż tyle.. zrób lepiej te 190g białka a resztę w węgle wsadź i bd git
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1566
mówie ci że za dużo tego białka jak na mase psujesz sobie nerki i wątrobe.. na masie nie musisz jeść go aż tyle.. zrób lepiej te 190g białka a resztę w węgle wsadź i bd git
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przykladowy dzien diety do oceny.

Następny temat

Dieta(do oceny)

electro
Polecane artykuły