Witam serdecznie od razu przechodze do sedna sprawy, mianowicie potrzebuje zrobić dietę ale jestem zielony w tym xD nie mam pojęcia jak zacząć tak naprawde nigdy nie stosowałem diety od deski do deski ale bardziej zawsze na oko "zdrowe odzywianie" wiecie oczym mowie mam problem z ogarnieciem tych wszystkich makro/mikro skladnikow mógłby mi ktoś pomoc?? napewno jest na forum osoba która zrobiłaby to szybko i bez problemowo a ja moge popełniać błędy przy tym...
ćwicze 3x w tyg,
Waga 87kg
Wzrost 190cm
co do jedzenia to narazie nie mam ograniczenia
wiadomo bazowym mięsem byłby kurczak, wołowina + ryby
na przeliczniku pisało że musze zjeść 3,5K KCAL zeby utrzymac wagę i chciałbym poprostu uwydatnić mięsień pomoże ktoś zostawiam wolna rękę jakby ktoś się znalazł chętny do podjęcia tego byłbym wdzięczny.... w sumie więcej nawet nie wiem co pisać.
ćwicze 3x w tyg,
Waga 87kg
Wzrost 190cm
co do jedzenia to narazie nie mam ograniczenia
wiadomo bazowym mięsem byłby kurczak, wołowina + ryby
na przeliczniku pisało że musze zjeść 3,5K KCAL zeby utrzymac wagę i chciałbym poprostu uwydatnić mięsień pomoże ktoś zostawiam wolna rękę jakby ktoś się znalazł chętny do podjęcia tego byłbym wdzięczny.... w sumie więcej nawet nie wiem co pisać.
Krzysztof Piekarz