SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - 16 lat, siłownia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 77
Witam.
Od dzisiaj chodzę na siłownię na 8:00.
Co zjadać rano, zaraz przed siłownią i koło której?
I mam prośbę, jakby ktoś mógłby mi ułożyć dietę.
Mam 16 lat, 180cm wzrostu i ważę sobie sporo :)
Chodzi mi o taką, która pomoże mi osiągnąć dobre efekty na siłowni i zrzucić zbędne kilogramy.

Pozdrawiam! :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 80

Wzrost: 180

Cel treningowy: brzuch (6-pak :) i sylwetka

Staż treningowy na słowni: 0 - po pierwszym treningu

Uprawiane inne sporty: -

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia (full osprzęt)

Dieta: Proszę o pomoc z dietą!

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: -

Zmieniony przez - F3nG50n w dniu 2008-08-11 11:38:34

Zmieniony przez - F3nG50n w dniu 2008-08-11 11:39:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
nikt ci tu diety nie ułoży. Sam musisz ułożyć a my sprawdzimy

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 77
No to chociaż odpowiedz mi na pytanie z mojego pierwszego posta :
" Co zjadać rano, zaraz przed siłownią i koło której?"

Moglby mi ktos pomoc z ta dieta? nie wiem ile czego i jak czesto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
z rana zjedz płatki owsiane z mlekiem do tego jajka. po treningu proponuje zjeść pierś z kurczaka z ryżem.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 766
koks4444 dobrze mowisz ale jak widzisz kolega chce schudnac ;] wiec kurczaka z ryzem nie polecam. Wiec, rano zjedz gorące mleko z płatkami owsianymi (prawdziwymi nie z podrobami z nestle) i to musisz zjesc ok. 30-60minut przed treningiem (jesli chcesz wiecej info na temat diety to pisz pytania w tym temacie). Co do sywetki i 6-paku. Co do sylwetki to mysle ze musisz robic trening na rzeźbe ponieważ jak sie domyślam na mase Ci nie jest potrzebny(?). Napisz ile masz w bicu cm. Co do szesciopaka, narazie nie trenuj brzucha bo to nie ma najmiejszego sensu... Musisz miec charakter i to jest podstawa jesli chcesz schudnac. Dam Ci przyklad ! Mialem kumpla z klasy ktory byl gruby, chcial schudnac. Zaczal codziennie rano lub wieczorem biegac (w lato). Biegal w 3 spodniach i w 3 bluzach (zeby sie bardziej spocic). Po kilku miesiacach efekt jest taki ze gosc ma zaje****a kondyche i nie ma prawie nic tluszczu na brzuchu. On byl niski i wygladal jak kulka troszke ale mial wielki charakter wiedzial jaki ma cel i do tego dazyl ;] Radze Ci rob tak samo ale rob to za wszelka cene a nie nieraz mowisz "a dzis sobie odpuszcze". Wiec pierw schudnij. Apropo ile wazysz dokladnie? Pozniej jak schudniesz rob 8x20brzuszkow codziennie wieczorem np. przed spaniem + jednego ABSa - http://pl.

ABS trwa TYLKO 2minuty a uwierz ze takie jakie sa skutki po tym to jest niewiarygodne! Jak juz spalisz brzuch ze zostanie tylko malutka "oponka" robiac codziennie brzuszki + ABS po 7tygodniach zostanie Ci sam kaloryfer na brzuchu :) Wiec podsumowywując moja wypowiedz, samo sie nic nie zrobi tylko ciezko praca cos zdzialasz ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1998
1 posilek : Bogaty w bialko, weglowodany, troszeczke tluszczu i jakies warzywko/owoc.
2. posilek : owoce, bialko,tluszcz jezeli masowka to weglowodany.
3.(przed) bialko, weglowodany tluszcz. Brak warzyw.
4. (Po) bialko, weglowodany tluszcz. Mozna dodac warzywa.
5. Bialko owoc/warzywo. Jezeli masowka to jakies wegle.
6. Bialko warzywa. Brak weglowodanow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 77
Kupiłem jakaś odmiane musli - prawie full z tego to platki owsiane + jakies dodatki. Wiecej bialka, mniej tluszczu. Mleko 0% jugurty naturalne, sok multiwitamina, warzywa mam w lodowce :) W bicepsie nic nie mam, bo bylem dzisiaj pierwszy raz na silowni. Jak "napne" miesnia to bedzie 33cm xDD

Waze 80kg, przynajmniej tyle moja waga pokazuje. Mam 180cm wzrostu, ale zbednej tkanki tluszczowej mam sporo i musze sie jej pozbyc. Bede codziennie biegal wieczorem, kolo 20. Moze pojde juz dzis :)
Silownia 3x w tygodniu. Jakis pomysl na diete? Ryz i kurczak sa zle? Mam motywacje i mysle, ze dam rade, tylko troche potrzebuje porad x)

I jeszcze jedno. Jeden ze specjalistow sfd (przez gg) powiedzial mi, ze szybciej spale tluszcz uzywajac PROLAB AMINO 2000 Czy to prawda, czy lepiej może jakiś OLIMP THERMO SPEED czy coś? Prosze o rade :)

P.S. MisiekWNC - SOG dla Ciebie ;)

Zmieniony przez - F3nG50n w dniu 2008-08-11 19:47:21

Zmieniony przez - F3nG50n w dniu 2008-08-11 19:47:43

Zmieniony przez - F3nG50n w dniu 2008-08-11 19:48:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1998
MisiekWNC nie sluchaj go, jak moze ryz z kurczakiem byc zly? Powiedz bo nie kumam.
Dlaczego niema cwiczyc brzucha nastepny bezsens, co do wszystkiego ma cm w bicu?? Na redukcje malo weglowodanow, tluszczu sie nie boj on ci krzywdy nie zrobi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 766
Kaszubi, jesli sie wypowiesz pomysl najpierw... Kurczak z ryzem jest b.dobre jak ktos chce "przypakować" ja taka diete stosuje, duzo kasz ryzu, gajnera biore itp. Ale chłopak chce schudnac nie mozna wszystkiego naraz robic, niech pierw schudnie na brzuchu biegajac jak ma charakter to to mu sie uda. Po co ma brzuszki robic i ABSy ? Zeby sie zmachal? nie spali tym prawie nic a "kaloryfera" nie bedzie miec bo ma tluszcz. Sam wiem jak to jest bo tez mialem faldki ale juz spalilem. Niech ma jakis cel, nie moze miec kilka naraz bo nic mu sie z tego nie uda.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa - zerknijcie

Następny temat

Kuglarskie sztuczki- Low Carbo do oceny

WHEY premium