SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DIETA pomocy !!! 18lat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 555
Witam serdecznie od razu przechodze do sedna sprawy, mianowicie potrzebuje zrobić dietę ale jestem zielony w tym xD nie mam pojęcia jak zacząć tak naprawde nigdy nie stosowałem diety od deski do deski ale bardziej zawsze na oko "zdrowe odzywianie" wiecie oczym mowie mam problem z ogarnieciem tych wszystkich makro/mikro skladnikow mógłby mi ktoś pomoc?? napewno jest na forum osoba która zrobiłaby to szybko i bez problemowo a ja moge popełniać błędy przy tym...

ćwicze 3x w tyg,
Waga 87kg
Wzrost 190cm

co do jedzenia to narazie nie mam ograniczenia

wiadomo bazowym mięsem byłby kurczak, wołowina + ryby
na przeliczniku pisało że musze zjeść 3,5K KCAL zeby utrzymac wagę i chciałbym poprostu uwydatnić mięsień pomoże ktoś zostawiam wolna rękę jakby ktoś się znalazł chętny do podjęcia tego byłbym wdzięczny.... w sumie więcej nawet nie wiem co pisać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2872
Napewno masz za mało białka (chociaz 2g, najlepsza opcja 2,2g/kg masy), tłuszczu takze masz za mało 1g/kg masy, na poczatek nie zmiejszaj tak drastycznie ww, wydaje mi sie ze na poczatek 200-250g ww powinno byc dobrze i obserwuj swój organizm, jesli waga spada to nie odejmój a wrecz przeciwnie jsli spada zbyt szybko mozesz nawet troche dodac, jesli stoi to utnij ww (moze gdzies ok. 30g).
Tylko widzisz, ostatnio napotkałem sie ze na redukcji nie pwoinno sie brac pod uwage wage tylko lustro, bo mozemy nie tracic na wadze a tłuszcz bedzie sie spalał. Nie jestem peny, pisze bo nie chce Cie zostawic bez zadnej odpowiedzi.
Mleko 2%, zmiejsz troche ilosc max 150.

Słucahj bo z dieta to jest tak, niewazne z czego dostarczymy b/t/w (tu mam na mysli dobre produkty, nie tam jakies smieci),
czy ww dostarczymy z ryzu czy z kaszy to jest najmniejszy problem, wrecz przeciwnie mamy raz z tego dostarczac a raz z tego. Tak samo jest w przypadku białka, tylko musimy pamietac o białku pełnowartosciowym i roslinnym.
Nie wiem jak jest z tym rolinnym, czy sie je powinno wlicczac czy nie. Zdania sa podzielone, jedni mówia tak inni znów inaczej, gdzies znów przeczytałem ze białko roslinne nie moze przekraczac 30%. Tu musisz sie juz sam dowiedziec jak jest.
Najlepiej obserwowac swój organizm.

Pzdrawiam.

Tylko pamietaj, nie jestem specjalista, nie przeczytałem mase art., moja wiedza jest skromna, bo tak mi sie wydaje, najlepiej jakbys sie jeszcze opierał na innych forumowiczach.
Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Treble w dniu 2013-12-21 23:10:27
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4456
poszukaj w działach odzywianie sa tam diety innych mozesz zrobic swoja oparta na takich

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Kolego, poczytaj tematy podwieszone, postaraj się ułożyć dietę i dać do sprawdzenia/poprawy z postaci zrzutu potreningu.pl wtedy będziemy mogli coś zaradzić.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 555
ok, dziękówa postaram się cos wrzucic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 555
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1330da0180325d47.html tak jadam

chce dodać jeszcze że 2 posiłek Jajka - 5 jajek
brakuje sporo rzeczy np owoców jem głównie to kiwi banan jabłko co więcej nwm możecie doradzic?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 555
polecacie ten portal "potreningu.pl" w sensie czy warto wydać 5 dych zrobią dobra dieta ? + może ćwiczenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4456
lepiej samemu ulozyc pod siebie ,zrob diete trening wstaw a my skorygujemy

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 555
dodałem up co źle?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4456
wszystko zle napisz wartosci zeby wyl;iczylało kcal

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 555
ciężko szukać i tam nie jest poprawnie skąd mam wiedzieć ile jajka mają kcal itp
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 555
coś takiego zrobiłem... pomożecie ??

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/acd480ed09b24ffa.html 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ Budowy ???

Następny temat

Zapotrzebownnie kaloryczne pomocy !

electro
Polecane artykuły