Szacuny
97
Napisanych postów
6615
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
139537
poprosilem aby Banan poprawil jedna fotke wiec nie panikowac
jeszcze cos musze dopisac bo mi sie przypomnialo dopiero jak zobaczylem fotki, ryjek nie dosc ze mega zaspany to jeszcze lecialo mi z nosa (alergia)
wg mnie Jasikbot odj**al lepsza robote, a jego bic to niedlugo bedzie mogl sluzyc w policji jako kolczatka %)
fajnie, sucho, spinaj dupe (nogi!) i na debiuty
Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2013-12-08 16:02:14
Szacuny
0
Napisanych postów
507
Wiek
38 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
16624
"a jego bic to niedlugo bedzie mogl sluzyc w policji jako kolczatka %)" dzieki blinG, u Ciebie tez ładnie widze obowody poszly i nie ma zalało bardzo. i 47,5cm w łapie to juz nie żarty :D
Szacuny
9
Napisanych postów
1419
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
12943
Haha Bling jak zwykle podsumował to wszystko w swoim stylu! :) Fajne doświadczenie na pewno dla obydwóch a bic jasikbota naprawdę robi wrażenie. Bling fajnie napuchł, masa udana :)
Szacuny
11214
Napisanych postów
73002
Wiek
40 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
962403
Panowie super prowdzony test, efekty widoczne gołym okiem Mega dużo filmów z treningów , zdjęć, b.dobre wypiski - sponsor testu na pewno bedzie zadowolony efekty masowe widac u obu testerów, sylwetki bdb były juz przed, wiec po nabiciu dodatkowych kg jest jeszcze mocniej, po wycince zapewne będzie świetnie, chociaz wiele osób na redukcji byłoby zadowolonych z wygladu jaki macie po masie
Szacuny
0
Napisanych postów
19
Wiek
33 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
713
Rzetelnie prowadzony test, śledziłem zanim jeszcze założyłem konto. Przy takim stażu wiadomo, że widocznego progresu w 1,5 miesiąca nie da się zrobić, ale nie taki był cel i jeśli ktoś szuka informacji na temat produktów tej firmy to z pewnością wasze opinie będą przydatne. Po świętach może na własna rękę coś przetestuję. Pozdrawiam.
Gdy będziesz chciał przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałeś.