SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST RYWALIZACJA SCI-MX, MASA -blinG- vs jasikbot pods. 22 str.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 398
życzę powodzenia, będę tu zaglądał...

Życie jest za krótkie by być ciągle małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624

z Piotrem Gluchowskim
drugie miejsce wczoraj w wielokrotnym wyciskaniu poły masy swojego ciała:)
90 powtorzen, myslalem ze bedzie lepiej, no ale to byl moj pierwszy raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
przed treningiem poszly 3 miarki SCI-MX X-PLODE (pompa i skupienie lepsza niz po dwoch miarkach (poprzednia pompa to nie zasluga ziemniakow ktore btw mnie i tak fajnie pompuja, ale teraz odczuwam jakies "oglupienie" wiec wracam do dwoch)

dzis poszly plecy (chyba nie musze dodawac ze to moja najslabsza partia %) zwlaszcza szerokosc kuleje)
zapomnialem rekawiczek wiec na wstepie wiedzialem ze bedzie mega ch**nia a nie trening, w dodatku dzis w sumie bez multimediow ale to chyba i lepiej %)

szybki (odpoczynki max 45 sec) trening na mniejszych ciazarach z ww powodu
5x podciaganie na maszynie (waze w ciuchach 95 wiec ustawilem level 13 co niby odpowiada 75 kg ciazu wlasnego ciala




5xwyciag dolny
5xwyciag gorny do karku
5xwioslowanie na lawce - (posluze sie filmem Marcina), dam glowe ze widzialem to cwiczenie wykonywane na lawce




brzuch i przedramiona

Jasikbot, nie skomentowalem ale fajna sucha sylwetka, bic sie mocno wybija
btw widzialem foto z Gluchym na fb ale dopiero tu skojarzylem ze On to On %)

jaja w kerfie 10 szt l za 4.99 + 10 szt za 1 grosz
wzialem 16 opak, spokojnie nabijaja na wiele paragonow
promo od dzis do jutra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
dzieki, ten bic to tez troche pomoc genetyki, od zawsze mam taki szczyt:D a na fb ostro rozmazane foto dlatego mogles Piotrka nie poznac
a co do filmiku Marcina Piechoty to ja robie podobnie na siedzaco ale troszke inny ruch wykonuje

Zmieniony przez - jasikbot w dniu 2013-10-23 12:45:54

Zmieniony przez - jasikbot w dniu 2013-10-23 12:46:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Jasikbot, co to za siłownia? Czy to nie PACO? Skądś ją kojarzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41524
Jasikbot- te siady to wiesz... ćwierć siady. Skoro już robiłeś je po wstępnym zmęczeniu mięśni i po dowaleniu ciężkich wyciskań nogami, nie lepiej byłoby użyć małego ciężaru w siadach, ale wykonywać te 10p dupą do ziemi, płynnie? poczujesz ogień w nogach po czymś takim

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
darioman7 wszystko zalezy co kto chce osiagnac w danym treningu.. ja np robie nogi dwa razy w tyg. ten trening byl glownie pod katem gł przysrodkowej 4-glowego, a normalnie przysiady robie do zgiecia kolana max 100-110 stopni bo nie widze potrzeby robienia glebszych

xmejux - tak to PACO na kiepury, a zdjecie z zawodow to PACO na Zana :)



Zmieniony przez - jasikbot w dniu 2013-10-23 16:58:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
szama jak widac na bogato, sa cycki i ryz na 2 dni, oliwa prosto z butli (zgubilem gdzies miarke "syropowa" a lyzka z wiadomych wzgledow nie odmierzam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6138
jasikbot przysiady to nie cwiczenie izolowane takze azngazowanie jednej glowy przysiadami jest troche smiesznym podejsciem a jezeli chodzi o gleboskosc to powinno byc dupa do ziemi a minimum poniezej kata 90 stopni ze wzgledow chociazby zdrowotnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
wiem medziu ze nie jest to izlowoane cwiczenie bo swoja droga 4-glowy jest tu w dalszej kolejnosci za posladkowymi i 2-glowymi jesli chodzi o zaangazowanie i logicznie powinno byc jak mowisz, ale ja po prostu czuje w ten sposob dobra pompe i prace głowy przysrodkowej bo ona najlepiej pracuje wlasnie w takim zakresie.
no i dodatkowo wiem ze spokojnie moge sobie pozwolic na takie modyfikowanie cw na nogi, bo robiac dwa treningi tygodniowo na ta partie moge pokombinowac w jeden x tych dni

a co do kwestii zdrowotnych to wlasnie bym sie klocil z ta glebokoscia,bo z punktu widzenia fizjoterapeuty wiem ze gleboki przysiad bardziej wplywa na kolana, szczegolnie jesli ktos jeszce sprezynuje w koncowej fazie



Zmieniony przez - jasikbot w dniu 2013-10-23 18:40:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

geiner

Następny temat

Cellzoom preworkout od Amix-meine review

WHEY premium