nogi, barki, brzuch i do tego jeszcze biceps ?
czy to troche nie za dużo ?
chyba spędziłbym na siłowni ze 2 godziny.
a co do progresji, to ćwiczę już kilka miesięcy z progresją i jestem zadowolony z wyników, bo lepiej mi sie ćwiczy niz wcześniej
=============
Pozdrawiam
Słabym pozostaje tylko jedna broń: błędy silnych.
Gadoom 
czy to troche nie za dużo ?
chyba spędziłbym na siłowni ze 2 godziny.
a co do progresji, to ćwiczę już kilka miesięcy z progresją i jestem zadowolony z wyników, bo lepiej mi sie ćwiczy niz wcześniej
=============
Pozdrawiam
Słabym pozostaje tylko jedna broń: błędy silnych.
Gadoom 
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow...
no i z prsotownikami nie cwiczy sie brzucha !!