Witam. Jestem początkujący i chciałbym, aby ktoś ocenił mój plan i wprowadził ewentualne zmiany. Dodam, że mam w planach kupić ławeczkę, gryf, hantle i obciążenie,a resztę zrobię ręcznie. Mam na myśli jakieś drążki do podciągania itp. ;)
Poniedziałek
(klatka,triceps)
- wyciskanie francuskie hantla jednorącz |12,10,8
- prostowanie przedramion w opadzie tułowia |12,10,8
- pompki tyłem |12,10,8
- pompki |15,10,10
- pompki z nogami wyżej |15,10,10
- wyciskanie hantli złączonych młotkowo leżąc |12,12,12
Wtorek
-aeroby 30min
-brzuch
Sroda
(plecy,biceps)
- aeroby 30min
- unoszenie tułowia z leżenia przodem 3s |15,12,10
- wiosłowanie sztangielką |15,12,10
- uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc uchwyt młotkowy jedną ręką |12,10,8
- uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc z supinacją |12,10,8
- uginanie przedramienia ze sztangielką w oparciu o kolano |12,10,8
Czwartek
-skakanka 15min
-brzuch
Piatek
(barki, nogi)
- aeroby 30min
- unoszenie sztangielki w leżeniu |15,12,10
- wyciskanie sztangielek |15,12,10
- przysiady 3s |15,12,10
- żuraw 3s | 15,12,10
Poniedziałek
(klatka,triceps)
- wyciskanie francuskie hantla jednorącz |12,10,8
- prostowanie przedramion w opadzie tułowia |12,10,8
- pompki tyłem |12,10,8
- pompki |15,10,10
- pompki z nogami wyżej |15,10,10
- wyciskanie hantli złączonych młotkowo leżąc |12,12,12
Wtorek
-aeroby 30min
-brzuch
Sroda
(plecy,biceps)
- aeroby 30min
- unoszenie tułowia z leżenia przodem 3s |15,12,10
- wiosłowanie sztangielką |15,12,10
- uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc uchwyt młotkowy jedną ręką |12,10,8
- uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc z supinacją |12,10,8
- uginanie przedramienia ze sztangielką w oparciu o kolano |12,10,8
Czwartek
-skakanka 15min
-brzuch
Piatek
(barki, nogi)
- aeroby 30min
- unoszenie sztangielki w leżeniu |15,12,10
- wyciskanie sztangielek |15,12,10
- przysiady 3s |15,12,10
- żuraw 3s | 15,12,10
Krzysztof Piekarz