Mnie jako początkującego, bo trenuje od września męczy właściwie każde z tych ćwiczeń, zwłaszcza "jedno kończynowe" ruchy, więc stąd to 2 minuty, które mi służą. Z czasem chcę skrócić do 90s, które będzie idealne, nie mniej - nie więcej. Także cierpliwości dopiero 2.5 miesiąca za mną, a to dopiero początek.
Wczoraj zapomniałem, ale obejrzyjcie:
Po takich filmikach z podpisem "RUSSIA/ROSJA" dochodzę do wniosku, że Ci ludzie robią takie ekstremalne rzeczy, bo nie mają nic do stracenia
Dla mnie usiąść na takiej krawędzi byłby problemem, bo mam jakiś tam lekki lęk wysokości, zwyczajnie boję się z wysoka patrzyć, a tu proszę co gość wyczynia.
1:34 - jeden błąd, jeden podmuch wiatru i gościa ni ma
Zmieniony przez - WŚ w dniu 2013-11-14 20:35:12
Wczoraj zapomniałem, ale obejrzyjcie:
Po takich filmikach z podpisem "RUSSIA/ROSJA" dochodzę do wniosku, że Ci ludzie robią takie ekstremalne rzeczy, bo nie mają nic do stracenia
Dla mnie usiąść na takiej krawędzi byłby problemem, bo mam jakiś tam lekki lęk wysokości, zwyczajnie boję się z wysoka patrzyć, a tu proszę co gość wyczynia.
1:34 - jeden błąd, jeden podmuch wiatru i gościa ni ma
Zmieniony przez - WŚ w dniu 2013-11-14 20:35:12

