Witam, chce zacząć ćwiczyć na siłce, bo jestem bardzo ale to bardzo słaby. czytałem temat 1 rok treningów, zeby cwiczyc tylko nogi,klata,martwy. ale niestety tak nie moge, ponieważ nie mam pasa, i sie boje zeby jakiejś kontuzji nie złapać.
Mógłby ktoś napisać jakie ćwiczenia były by najlepsze dla mnie? posiadam tylko ławke, sztange i hantelki?
Mógłby ktoś napisać jakie ćwiczenia były by najlepsze dla mnie? posiadam tylko ławke, sztange i hantelki?
Krzysztof Piekarz