Witam wszystkich serdecznie na wstepie moze sie przedstawie mam 29 lat w czasach szkolnych trenowalem 4 lata przerwalem i od jakiegos pol roku znowu zaczalem trenuje 3x w tygodniu na silowni i 3x w tygodniu biegi na stadionie. Od niedawna zacząłem stosowac diete i trening na mase waze 85kg i chce dobic do 90kg gdyz od nowego roku mam w planach sie rzezbic. chciałbym zebyscie ocenili moja szame czy jest odpowiednia bo mam problem jak wstaje rano to jest ok z brzuchem ale po sniadaniu do samego wieczora oprocz treningu to mam takiego bembola ze moge piwo sobie postawic taki mam wydenty rano jest plasciutki ale pozniej masakra nie co z nim jest.
moja dieta
sniadanie 8:00
flaczarka platkow kukurydzianych i jakies 400ml mleka
po sniadaniu kawa ale kawa mala lyzeczka kawy rozpuszczalnej zalewam polowe kubka i drugie pol mleka i jedna lyzeczka cukru
przed treningiem jogurt i banan
trening 9:00/10:00 okolo 2h
13:00
gdzies tak wracam z treningu wypijam kawke taka sama jak rano
jajecznica z 5 jajek calych i do tego pomidor
16:00
saszetka ryzu brazowego jeden filet z kurczaka i jakies pol kubka warzyw/ czasem zamiast kurczaka jest ryba albo makaron z mielonym
19:00
0,2kg bialego sera troche mleka rzodkiewki i dwie kromki ciemnego pieczywa z pasta z lososia lub tunczyka
przyznam ze jak co kolwiek robie rybe czy fileta to bez oleju tylko go paruje tak samo robie mielone zero oleju
prosba ocencie i dajcie znac co trzeba zmienic pozdrawiam
moja dieta
sniadanie 8:00
flaczarka platkow kukurydzianych i jakies 400ml mleka
po sniadaniu kawa ale kawa mala lyzeczka kawy rozpuszczalnej zalewam polowe kubka i drugie pol mleka i jedna lyzeczka cukru
przed treningiem jogurt i banan
trening 9:00/10:00 okolo 2h
13:00
gdzies tak wracam z treningu wypijam kawke taka sama jak rano
jajecznica z 5 jajek calych i do tego pomidor
16:00
saszetka ryzu brazowego jeden filet z kurczaka i jakies pol kubka warzyw/ czasem zamiast kurczaka jest ryba albo makaron z mielonym
19:00
0,2kg bialego sera troche mleka rzodkiewki i dwie kromki ciemnego pieczywa z pasta z lososia lub tunczyka
przyznam ze jak co kolwiek robie rybe czy fileta to bez oleju tylko go paruje tak samo robie mielone zero oleju
prosba ocencie i dajcie znac co trzeba zmienic pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
