Czesc . Mam zamiar wziąć udział w zawodach Wielokrotnego Wyciskania Sztangi z obciązeniem 50% masy ciała . Zawody są za ok. 5 miesiecy .. trening mam wytrzymałościowy .. pytanie do was jakie wskazówki dostanę odnośnie wyciskania ? jak trzymać sztangę ( uchwyt ) jak opuszczać , robić to szybko czy wolno , zastowować mostkowanie ( nie mostek ) .. czy obejść się bez tego .. chwyt wąski czy szeroki .
Cokolwiek wam przyjdzie na myśl piszcie ..
Dziękuję
Cokolwiek wam przyjdzie na myśl piszcie ..
Dziękuję
Krzysztof Piekarz