Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
110g mąki jaglanej (może być dowolna, ale ja robiłem póki co na jaglanej i owsianej) 50g kakao 40g białka w prochu 2 jajka 175ml mleka banan - opcjonalnie słodzik w płynie - mój ma napisane, że 1 łyżeczka (a tyle dałem) odpowiada 100g cukru pół łyżeczki proszku do pieczenia (można nieco więcej) aromat - cała buteleczka - opcjonalnie 20g oliwy z oliwek
chyba wszystko. Całość do gara, blender do ręki i robimy z tego jednolitą masę. Potem nalewamy do silikonowych foremek na muffinki (w moim przypadku) do połowy wysokości (a właściwie to tak bardziej 2/3)
Piekłem po 3 sztuki w mikrofali 800W ustawionej na 80% mocy i bodajże 2 minuty, ew. 2:10 - nie pamiętam. Wykładam na papierowy ręcznik bo spody babeczek przy silikonowej formie są dość mokre.
Szacuny
3
Napisanych postów
2609
Wiek
30 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
29039
Ok, dzięki!
Na dniach będę robił babeczki (myślę, że w czwarte będę mial luzniejszy dzien) to zdam relacje z tego co wyszło . Bez bialka tez pewnie da rade ? bo obecnie nie uzywam w prochu ;s
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Dzień 32 - 2.10.2013
Odpoczynek.
Trening Dzisiaj nie tyle trening co sprawdzenie aktualnej formy :) Jakiś progress jest. Progress lekki jest, można powiedzieć, że zgodnie z założeniami skoro do końca marca ma być 70.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Jednak mała zmiana w diecie, do tej pory jadłem w okolicach 3500-3600, ostatnie 4 dni średnia była 3530, a waga w sumie taka jaka była 3 tyg temu. Zatem dorzucam do tych 3650 dziennie.