SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

byle do przodu - dziennik

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54189

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
otóż to :) aromat pomarańczowy dodaje sporo... świeżości, ale jak się przesadzi z kakao to ledwo go czuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
o prosze wanilie, migdał i rum polecam też, z tym ze z nimi bardzo spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
fajny dziennik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki, nie wszystko tak jak bym chciał ale to przez dużo załatwień i ogólnie jesienną demotywacyjną aurę. Jutro tylko wyciskanie na szczęście, bo chyba będę ledwo mógł chodzić.

Wanilie raz dałem, ale miałem tylko pół porcji, więc leciutki posmak.

Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-09-27 20:31:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
porobiłem fotki paru supli, muszę jeszcze naskrobać parę zdań. Pewnie będzie dziś ale nie na 100% bo jestem sam w domu i muszę wszystko wysprzątać, a na razie ledwo zacząłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ocena suplementów

Whey Protein 95
Bardzo dobre białko. Mogłoby co prawda być nieco więcej białka procentowo, ale i tak jest ok.
Rozpuszczalność – 4,5/5 – mieszam z mlekiem „prosto od krowy” odstanym 1 dzień w lodówce, więc nie jest pełnotłuste. Przy dynamicznym machaniu szejkerem (z sitkiem) piana się pojawia, ale po 3 minutach wygląda jak na zdjęciu, a że mieszam przed, a piję po treningu to dla mnie nie problem. Nie testowałem jak się sprawa ma ze sklepowym 2% UHT.
Smak:
Truskawka – 4/5 – słodka, jak wszystkie, ale mało wyraźny smak truskawki
Wanilia – 5/5 – smakuje jakby ktoś rozpuścił cukierki mleczne (np. Werters Orignal).
Czekolada – 6/5 – jak dla mnie mistrzostwo, sam zapach prochu na to nie wskazywał, ale po rozpuszczeniu w mleku – niebo w gębie
Cena – 4/5 – czwórka, bo w porównaniu do starego Whey Protein 80 nie wygląda tak dobrze.



Creatine+Beta-Alanine
Mój ulubiony suplement, zjadłem kilka puszek już. Aktualnie mam brak i jadę na własnoręcznie robionym mixie bezsmakowym.
Rozpuszczalność – 5/5 – kilka machnięć i już rozpuszczone
Smak:
Cytryna, Grejpfrut – 4,5/5 – przyjemnie się pije, choć wiadomo, że ciężko o wyzbycie się tego nienaturalnego posmaku szczególnie w cytrynie.
Pomarańcz – 5/5 – smakuje jak fanta. Najbliższe zasoby zrobię tylko w tym smaku.
Cena – 6/5 – za 25-28zł zapas na cały miesiąc – to za samą betkę w sklepie trzeba dać więcej. Inna sprawa, że ciężko o czystą beta-alaninę w prochu.


Creatine Powder
Stosuję jako substrat własnego mixa.
Rozpuszczalność – 4,5/5 – trzeba się więcej namęczyć niż z produktem powyżej, ale ładnie się rozpuszcza.
Smak - ?/5 – produkt bezsmakowy więc nie bardzo jest co oceniać.
Cena – 5/5 – tania jak barszcz :P


BCAA Xtra Drink
Dostałem dwa razy po zgrzewce jako nagrody w konkursie, szkoda że tak szybko się skończyły
Smak – 5/5 - schłodzone smakują jak sklepowe napoje, lekko gazowane – idealne
Cena – 3,5/5 – puszkę można dostać za 2zł. Cena nie jest zła, choć te 4g/puszka nie powala.

BCAA Xtra
Dobry produkt, ale ma jedną zasadniczą wadę – glutamina. Szkoda, że wersja z czystym BCAA jest dostępna tylko w stacjonarnych sklepach i tylko w nielicznych – ciężko znaleźć.
Smak
Wiśnia – 4/5 – jak na aminokwasy to daję radę. Mordy nie wykręca, ale delicja to nie jest. Mimo wszystko przepiłem 500g i poza pierwszym razem piło mi się dobrze.
Cena – 3,5/5 – ale to dlatego, że odnoszę ją głównie do ilości BCAA, patrząc na cały skład to ocena byłaby o 0,5-1 stopień wyższa.

Carbomax Energy Power
Węgle jak węgle, nie ma co się rozwodzić na ten temat.
Rozpuszczalność – 4,5/5 – czasem mam problem z grudkami.
Smak – Czarna porzeczka – 4,5/5 – jak dla mnie może być, słodkie, bo to węgle, ale pije się przyjemnie i w dużym stężeniu i bardzo rozwodnione.
Cena – 4,5/5 – cena taka jak powinna być patrząc na rynek

IsoActive
Przedwakacyjny zapas 80-ciu saszetek zmalał do 10 sztuk, to znaczy, że chyba dobre :P
Rozpuszczalność – 5/5 – wsypujesz, machniesz 2 razy i gotowe.
Smaki:
Tak jak i Creatine+Beta-Alanine z tym, że nieco lepsze. Każdy dostaje 5/5, a pomarańcza nawet więcej – pierwsze skończyły się zapasy pomarańczki.
Cena – 6/5 – Nie ma sobie równych po prostu

PS: Na wyjeździe wakacyjnym „cytrynka” służyła jako wypełniacz drinka i zebrała bardzo dobre opinie



CreaShot
Dostałem 5 próbek, bodajże za Seville. Produkt spodobał mi się bardzo, ale przyjdzie na niego czas w przyszłości. Póki co mam 3 saszetki w zapasie.
Rozpuszczalność – 4,5/5 – rozpuszcza się ładnie i szybko, jednak mimo przedłużonego mieszania czuć jakiś drobny proszek na języku.
Smak – mam lemon – 4,5/5 – nie jest tak wyrazisty jak w C+BA, ale nadal smaczny, tylko ten pyłek, o którym wspomniałem wyżej, nie jest do końca miły
Cena – 4,5/5 - sklepowa cena jest ok patrząc na skład.


ZMA
Kupiłem kiedyś 2 opakowania bo była promo 2 w cenie 1. Nie żałuję – śpi mi się lepiej, tak jakby mocniej. Rano jak mnie ktoś za wcześnie obudzi to jestem nieżywy, ale jak prześpię te 7h to już jest ok.
Cena – 4/5 – kupuje na promocji, bo bez to trochę drogawo. Na promo w przeliczeniu na czysty magnez wychodzi lepiej niż apteczne.


Caffeine Power
Kofeina w sam raz dla mnie. W życiu wypiłem może 5 kaw, no i sporo energetyków za młodu. Kawy nie cierpię i ledwo jestem w stanie wypić espresso. Jak rano jestem nie do życia to kaps po pół godzinkach działa cuda, a jak nie wezmę rano to idzie przed treningiem i jest pełne skupienie na ciężarach i nie myślę o zmęczeniu.
Cena – 5/5 – dorwałem opakowanie za dyszkę, ale nawet bez promocji, cóż to jest 12zł za zapas na 2 miesiące.


Vitality Complex
Nareszcie witaminy w tabletkach, ileż można kapsułek łykać. Do tego tabletki małe, a skład nie jest przesadzony. Idealny do uzupełnienia Ew. braków jeżeli bym akurat miał problem z warzywami/owocami.
Cena – 5/5 – Miesiąc suplementacji Vitality Complex to 4x mniejszy koszt niż inne kompleksy witaminowe.

TOP 10
Stosowałem na początku przygody z siłką. Kapsułki wchodziły gładko. Teraz wolę tabsy.
Cena – 4/5 – cena jak i u innych producentów za taki produkt.

Electroactive
Dostałem 2 opakowania za 2 konkury bodajże. Dobre uzupełnienie minerałów. Bez dodatkowych węgli.
Smak – 4,5/5 – wiadomo, że to elektrolity więc specyficzny smak, ale jak dla mnie 2 tabletki w 400ml jest bardzo dobre.
Cena – 4/5


Flexactive
Tego mam 1 opakowanie. Stosuję czasem jak mnie jakiś staw boli. Jest ok.
Smak – 4,5/5 – orzeźwiający, tylko spory osad zostaje na szklance.
Cena – 4/5

Master Meal
Miałem spory zapas na wakacyjne wyjazdy. W sumie wahałem się czy kupić zupki, ale w końcu dobrze wybrałem – produkt po prostu ZAJE***TY :D
Rozpuszczalność – 4,5/5 - Trzeba rozbić grudki jeżeli się takie zrobiły w saszetce (nie zawsze) – po zalaniu minutka mieszania i gotowe, nawet przy 2 porcjach i 400-450ml wody.
Smaki:
Pomidorowa – 3/5 – nie podeszła mi zupełnie. Nie tego się spodziewam po pomidorowych
Rosół – 4,5/5 – mniam. Wody 250ml i jest ok. Nie jest ostra jak niektórzy twierdzą (choć ja mam dość dużą tolerancję ostrości).
Serowa – 5,5/5 – cud, miód, orzeszki. 1 porcja na 250ml, albo 2 na 450ml wody i można jeść non stop. Grzanki w tym wypadku sprawdzają się idealnie
Cena – 5/5 - za 2 zł mamy 10g białka no i nieco kalorii też wychodzi. Zwykłe zupki chińskie wymiękają, a u konkurencji próżno szukać takiego produktu.

Master Drink
Świetny napój, te 8g EAA w sam raz po treningu, nie trzeba nic mieszać – otwierasz i pijesz.
Smak – 5/5 co tu dużo mówić, sama przyjemność
Cena – 4,5/5 – bodajże 3zł za flaszkę. Za nieco mniej mamy 0,5l coli – wybór oczywisty (MD :P )


Master Bar
Kiedyś kupiłem jako uzupełnienie węgli, potem wygrałem w konkursie. W sam raz na małą przekąskę.
Smak – 4,5/5 jadłem tylko żurawinę – jest git, orzeźwiajacy smak.
Cena – 5/5 – zeta za smaczny batonik, toż to prawie nic.


Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-09-28 15:48:25

Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-09-28 15:54:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
Fajnie to wszystko opisałeś paramaribo :) Chciałbym cie kiedyś zobaczyć w testach sponsorowanych na jakąś mase albo redukcje za jakiś czas :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Zayebiaszczo przygotowana fotorelacja wraz z oceną! Dziękujemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chciałem nagrać jeszcze filmik z białkiem, ale byłem dziś sam na chacie to nie miał kto kamerować, a jedną ręką ciężko.

Przed chwilą skończyłem kolejną odsłonę babeczek. Ze wszystkich dotychczasowych te są najbardziej ubite :/ muszę coś poradzić, żeby nabrały puszystości. Przez to, że są nabite to i nie urosły tak bardzo jak bym chciał.

Być może za dużo mąki, bo sypnęło mi się 110g, a może taki już urok mąki jaglanej :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Zjadłoby się, ale za leniwy jestem żeby tak kombinować >D

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Brak tu SPAMU, brak też kasy, niema supli NIEMA MASY - SPAM !!

Następny temat

Ciezko powiedziec

WHEY premium