Szacuny
0
Napisanych postów
6
Wiek
27 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
33
Witam,
mam pytanie jakie odżywki (masa) mogę stosować w wieku 14 lat.
Chodzę na siłownię rok, stosowałem już różnego rodzaju diety i nic :/ Dużo jem, ryż, kurczak, białko,itd. lecz nic mi to nie daje.
Wzrost: 173cm
Waga: 57kg
Szacuny
0
Napisanych postów
6
Wiek
27 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
33
To jest ostatnia dieta, którą stosowałem z miesiąc, miałem też wcześniejsze, lecz nic to nie dawało :) Czy mógłby mi ktoś na pw pomóc ułożyć taką pewną diete?
Szacuny
26
Napisanych postów
3098
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
19419
Powiem ze jak na 14 latka dieta nie najgorsza Choc jest duzo do poprawy widac podstawy masz.
Przeczytaj wszystkie arty.co kolega podal wyzej i nie tylko te jest masa arty. Na ten temat
Pozniej uluz diete wstaw ja w dziale odzywianie i powicz na niej przynajmniej z 1,5 roku
Na odzywki przyjdzie czas