Witam, poproszę o ocenę ułożonej przeze mnie diety LOW CARB, z której mam zamiar korzystać przez najbliższe 2 tyg, później obetnę tłuszcze i wejdę na te 150 g węgli dziennie. Z tego co czytałem w ten sposób, czyli ograniczając węgle przez pierwsze 2 tyg do max 30g na dzień adaptuje się organizmu do czerpania energii z tłuszczu. Zdecydowałem się na tą dietę gdyż jest prostsza, mniej czasochłonna a czasu mam i tak mało, oraz wcześniejsze próby redukcji na diecie zbilansowanej nie były zadowalające.
Wygląda to tak;
1. 6 jaj, trochę majonezu, 2 pomidory- 40 g białka, 50 tłuszczy.
2. 200 g. fileta, 75 g orzechów wł, dużo warzyw - 40 g. białka, 40 g tłuszczy.
3. 200 g, fileta, 50 ml.oliwy, dużo warzyw - 40 g. białka, 50 g. tłuszczy.
4. To samo co w posiłku nr. 3
5. 200 gram makreli lub innej ryby, dużo warzyw - 40g. białka, 30 g. tłuszczy
6. 100 gram twarogu - 20 g białka
Moje zapotrzebowanie wyliczyłem na około 3000 kcal, białka 2 g na kg, zatem 220 g( 880kcal), węgli z warzyw max 30 g(120kcal, zatem pozostałem 2000 kcal to tłuszcze co daje nam około 222 g tłuszczy. Czy dobrze to wszystko wygląda? Poproszę o porady i uwagi.
Wygląda to tak;
1. 6 jaj, trochę majonezu, 2 pomidory- 40 g białka, 50 tłuszczy.
2. 200 g. fileta, 75 g orzechów wł, dużo warzyw - 40 g. białka, 40 g tłuszczy.
3. 200 g, fileta, 50 ml.oliwy, dużo warzyw - 40 g. białka, 50 g. tłuszczy.
4. To samo co w posiłku nr. 3
5. 200 gram makreli lub innej ryby, dużo warzyw - 40g. białka, 30 g. tłuszczy
6. 100 gram twarogu - 20 g białka
Moje zapotrzebowanie wyliczyłem na około 3000 kcal, białka 2 g na kg, zatem 220 g( 880kcal), węgli z warzyw max 30 g(120kcal, zatem pozostałem 2000 kcal to tłuszcze co daje nam około 222 g tłuszczy. Czy dobrze to wszystko wygląda? Poproszę o porady i uwagi.
Krzysztof Piekarz
