SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja z 142 kg, low carb

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13880

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Płeć

m

Waga

142

Wzrost

189

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

40?

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

siedzenie za biurkiem

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

orbitrek

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

żadna

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

chyba dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

żadna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 268 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25059
witam,
wrzucałem tą dietę już w dziale odżywianie ale postanowiłem też tu
od 1,5 miesiąca jeżdżę na orbitreku, dobiłem do godzinki rano (na czczo) i godzinki wieczorem
ale teraz czytam, że to nie dobrze, że trzeba stopniowo, więc lipa
postanowiłem też robić jakieś domowe ćwiczenia, przysiady, brzuszki itp.
od niedzieli jestem na tej diecie


zgodnie z zaleceniami na forum po tygodniu przejdę na 150g węglowodanów


proszę o opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 268 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25059
dzięki, fajnie, że ktoś czyta
najmniej już miałem pod koniec listopada 84 kg ale sobie wymyśliłem, że robię przerwę i przejdę na kilka miesięcy na mase (widziałem taki myk w dzienniku WojtkaA4 z działu IF ) no ale kompletnie popłynąłem i teraz mam 89, z nowym rokiem wracam do redukcji
skóra faktycznie nie wygląda najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
obciąłbym:
-białko ogólnie-180max
-orzechy(tran,lniany)
-ser
i co za tym idzie kcal na 2800-3000
ale jak będzie szło przy 3500 to ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 268 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25059
czyli te białka obciąć głównie na serze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
masz dużo białka z kury i ryby
czyli ten ser jest tak naprawdę zbędny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 268 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25059
dzisiaj 139,3 kg po tygodniu, ale nie wiem na ile waga jest dokładna
postanowiłem dorzucić jeszcze IF 8 godzin
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
nie bawiłbym się w IF na razie, jedz 5-6 posiłków przez cały dzień, jak Ci dobrze na 30g węgli to możesz tak jechać dłużej, na większej ilości może Cię męczyć głód.

Trening siłowy jak najbardziej, ale na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
stefano00
dzisiaj 139,3 kg po tygodniu, ale nie wiem na ile waga jest dokładna
postanowiłem dorzucić jeszcze IF 8 godzin


Coś mi się wydaje, że jak na początku kombinujesz już na wszystkie możliwe sposoby, tak zwany typ "co przeczytam nowego to zastosuję" , to bez osoby, która Tobą odpowiednio pokieruje i przytemperuje takie zabiegi może być Ci ciężko.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 268 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25059
w sumie zawsze jadłem 3-4 godziny po obudzeniu się, rano nie chce mi się jeść, więc kilka godzin wystarczy dodać wieczorem i jest if
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 268 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25059
no więc albo wina marketowej wagi albo schudłem tylko 0,2 kg przez tydzień ( z 139,3 na 139,1)
w międzyczasie kupiłem trochę lepsiejszą wagę zelmera z 180 kg limitem i ta jest bardziej optymistyczna, pokazuje 138,6
z if zrezygnowałem po dwóch dniach, nie zdzierżyłem wieczornego głodu

tak wyglądała dieta


zamiast orzechów włoskich jadłem brazylijskie albo migdały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Chyba nie bardzo rozumiałeś ideę IF skoro wieczorami byłeś głodny. Te marchewki i jabłka idealnie po 100g to gdzie kupujesz?
To jest to czego chcesz się trzymać czy wypisane produkty by zgadzały się cyferki? Bo nie bardzo kumam jak np połączyć pierś z owsianką by to było smaczne?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 268 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25059
owsianka z mlekiem i rodzynkiem a pierś smażona
jabłka kupuje małe i mają w okolicy 100g
warzywa to ponoć nie robi czy się zje 100g czy 150g, ale ja się nie znam
olej to z kieliszka bezpośrednio do mordy
trochę oliwy do smażenia dodaje, ale ponoć lepszy rzepakowy
migdałów to sobie licze 10 sztuk i to gdzieś tak wychodzi 10g i do mordy bezpośrednio
jajka smażone

a ty chciałbyś żebym potrawy robił z tymi wszystkimi składnikami

Zmieniony przez - stefano00 w dniu 2014-11-30 12:58:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 88kg

Następny temat

Ciagle glodna?

Wiecej