akurat wtedy bylem w aubagne w tym roku jak bylo swieto legii fajne petardki puszczali
)
powiem ci tak jaby tam bylo tak jak myslalem przed wyjazdemze jest to w tej chwili by mnie juz tu nie bylo!!
ja jechalem po kase chcialem odpukac 5 latek i wrocic ale niestety tam nie ma kasy a na jednostkach mams to samo co unas w woju siedzisz i nic nie robisz tylko sprzatanie nio i bieganie (podstawowe cwiczenie legionisty)
znam gosci ktorzy sa tam juz ponad 6 latek a na misjach byli w sumie ok roku wiec nic nie zarobili!! znam tez kolesi co sa non stopa na misjach!! i nie zalezy to od ciebie tylko od szczescia czy tam trafisz a jak juz trafisz to nie jest tam tak pieknie!!z atakie pieniadze nie oplaca sie tam jechac!! przygoda jest to fakt ale dzisejsza legia tak strasznie rozni sie od tej co byla jeszce pare lat temu ze na 1 rzut oka dojzysz roznice mimo ze tam nie byles nigdy wczesniej!!!
jak pojedzisz i podejzewam ze przyjedziesz to mi opowiesz !!!
jak zostaniesz to tylko dla tego zeby mi zrobic na zlosc:P
)
powiem tak ze jakbym nie mial wyjscia(duzy wyrok) to wtedy tak pojechalbym tam i zostal !!!
a tak jeszcze jedna wskazowka jak chcesz tam zostac to musisz byc potulny jak baranek i grzecznym chlopcem musisz byc jak zobacza ze masz swoie zdanie to odpadasz!!! kiedys bylo odwrotnie brali buntownikow i wyjetych spod prawa (to oni stworzyli ten mit)
a teraz jest jak jest -poprostu!!
pozdrawiam @ll
ps:zgadzam sie zostaja najwytrwalsi! wiec powodzenia!
pozdrawiam @ll
GINO
)
powiem ci tak jaby tam bylo tak jak myslalem przed wyjazdemze jest to w tej chwili by mnie juz tu nie bylo!!
ja jechalem po kase chcialem odpukac 5 latek i wrocic ale niestety tam nie ma kasy a na jednostkach mams to samo co unas w woju siedzisz i nic nie robisz tylko sprzatanie nio i bieganie (podstawowe cwiczenie legionisty)
znam gosci ktorzy sa tam juz ponad 6 latek a na misjach byli w sumie ok roku wiec nic nie zarobili!! znam tez kolesi co sa non stopa na misjach!! i nie zalezy to od ciebie tylko od szczescia czy tam trafisz a jak juz trafisz to nie jest tam tak pieknie!!z atakie pieniadze nie oplaca sie tam jechac!! przygoda jest to fakt ale dzisejsza legia tak strasznie rozni sie od tej co byla jeszce pare lat temu ze na 1 rzut oka dojzysz roznice mimo ze tam nie byles nigdy wczesniej!!!
jak pojedzisz i podejzewam ze przyjedziesz to mi opowiesz !!!
jak zostaniesz to tylko dla tego zeby mi zrobic na zlosc:P
)
powiem tak ze jakbym nie mial wyjscia(duzy wyrok) to wtedy tak pojechalbym tam i zostal !!!
a tak jeszcze jedna wskazowka jak chcesz tam zostac to musisz byc potulny jak baranek i grzecznym chlopcem musisz byc jak zobacza ze masz swoie zdanie to odpadasz!!! kiedys bylo odwrotnie brali buntownikow i wyjetych spod prawa (to oni stworzyli ten mit)
a teraz jest jak jest -poprostu!!
pozdrawiam @ll
ps:zgadzam sie zostaja najwytrwalsi! wiec powodzenia!
pozdrawiam @ll
GINO
GINO

,zobaczyć trochę ten świat.Wolę pojechać tam czegoś się nauczyć i zarobić (nieoriętuje się dokładnie ile teraz jest money,ale chyba ok 1000e) niż gnić w polsce i za 800zł zapi****lać jak głupi wół.Kończe tech elektroniczne i może dostanę się do jakiegoś zmechanizowanego regimentu(jak będe miał szczęście).Jak będzie jeszcze wojsko polskie(unia europejska
to pójde na rok.Zastanawiam się nad Dżibuti.Co o tym myślisz Gino?Jeśli wiesz coś na temat starzu w legi to napisz?Chciałbym się dowiedzieć czy po 5 latch można zostać jakimś instruktorem kapralem ,czy poprostu szukać roboty gdzie indziej?Jakie było by najlepsze rozwiązanie.Jestem na tyle zdeterminowany że mógłbym tam zostać 15 lat.Jakie są szanse?Mam jeszcze parę pytań ale mi z główy qrwa wyleciały