SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SMUTNA PRAWDA O LC:((((((

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty GINO. i ja jesteśmy ulepieni z tej samej gliny "nie chceci żebym był z wami to będę przeciwko wam". Ja za***ałym bym tych franków ze wstępu (ile oni krzywd wyrządzili narodowi polskiemu to się w głowie nie mieści). Aczkolwiek mam troche inne pojęcie na temat rekrutacji.

Legia przyjmuje ludzi których może uformować pod własne oczekiwania. Ludzie którzy maja wyrobione poglądy na świat są tam odrzucani. Dlatego oni najchętniej przyjmują gnojków w wieku od 17-23 lat. Mogą ich łatwo uformować pod własne widzi mi się. Szczegółowa obserwacja takiego kandydata odbywa się już od samego początku. Obserwuja czy sprząta jak sie zachowuje czy jak "mówia nie rozmawiać to nierozmawia". Odnośnie kondycji fizycznej to oni nie przyjmują takich pakerów. Wolą przyjąć słabszego byle dobrze biegał te 3km poniważ to świadczy o jego kondycji. A tężyzny fizycznej nabędzie podczas komando stage lub innych kursów.

Dlaczego tak się dzieje?

Łatwo się domyślić że franki to cwaniaki i swoich nie puszczaja na wojny wiedzą że na świecie są d****e które będą walczyć za nich bo to lubią i to w dodatku za darmo. Ale z czasem te d****e zaczęły robić inne zadania które wymagają posłuszeństwa i normalnego rozumu. Są to np. ewakuacja mieszkańców państw UE z terenów zagrożonych, ochrona lotnisk (Paryż Marsylia itp.) nawet ostatnio patrolowanie ulic razem z france policja.
Zastanówcie się co by się stało gdyby taki twardziel stojąc z FAMASem w ręku na lotnisku de gola w Paryżu a wokół pełno ludzi zaczął strzelać do nich.

Dlatego franki wybierają takich których jeszcze mogą uformować.

Pozdrawiam.

Śmierć francom.
P.S przy następnym transporcie winniczków do francji wrzuce tam kilka zgniłych przynajmniej w ten sposób odbiję sobie krzywdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
hehe:)
racja szukaja kogos kogo latwo podporzadkowac:)wola spac spokojnie w nocy:)
pozdrawiam

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1219
Mam dla wszystkich zainteresowanych dobra stronke:D moim zdanie ministerstwa z francji opisane jest legia
uwaga: PO POLSKU
http://www.br-legion.com/pl/index.html

jest ile wynosi żołd i wazne pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
hmm fajnie z tym zoldem:) troszke kolorowo np d jibouti placa prawiue 4000e na poczatku hehe jak sie pytalem znajomka to on jest tam 12 lat i mowil cos o 2500e ale tak jest bartdziej kolorowo:P
przygoda panowie chcecie przygody jedzcie nie dla pieniedzy ale przygody:)
pozdrawiam:)

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1219
ja tam chce jechac tylko dla przygody. a zold taki calkiem calkiem:P hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 521
Racja przygoda to jest to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 521
Ja na nia choruje juz 3 lata a mam dopiero 16.Jak zasypiam mysle o Legi jak sie budze tez o niej mysle a jak ide do kibla to mysle oczywiscie o LC >moi starzy sa przeciwko tej pasji ale sami juz widza ze trwa ona 3 lata i to nie jest przelotna zachcianka caly czas cwicze zeby byc lepszym i moje coraz lepsze osiagi i zawzietosc w dazeniu do celu jeszcze badziej mnie determinuja i krztaltuja moj charakter.A jak bym sie posluchal rodzicow i tam nie pokechal to bym sobie plul w brode przez reszte zycia ze chociarz nie sprobowalem.Jak mowi Jacek Komośiński mozna zyc jak szczur albo jak lew a w wieku 40 lat czlowiek wstanie zobaczy ze nic nie przezyl i zobaczy jaedynie to ze mu tylek urosl.POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTORZY MYSLA TAK JAK JA I RESZTE ROWNIERZ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
młody: podkształć swoją ortografię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 147
chciałem tylko polecic lektóre ksiażki Zbigniewa Truszczynskiego-Afrykańskie wedrówki z Legia Cudzoziemska bardzo dobra ksiazka polecam!!!jesli jestescie w moim ieku i myslicie o przyszlosci a wiaze sie ona z marzeniami o Legi cudzoziemskiej to zapraszam na gg 8381434

LEGIO PATRIA NOSTRA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co wy chrzanicie w legii przeżyjecie przygodę? Wy nic tak naprawdę nie przeżyjecie tylko sobie życie zmarnujecie. Dlaczego? Bo naczytaliście się głupot i naoglądaliście filmów z hoollywood. Jeżeli chcecie być wykorzystani przez Francje to proszę bardzo idźcie tam, ale zastanówcie się co będziecie robić kiedy z tamtąd wyjdziecie.

Dobra teraz kilka faktów:

Polski naród trochę mądrzeje bo coraz mniej ludzi idzie do lc.

Obecnie w REP jest ok. 130 Polaków, ok.70 Kanadyjczyków, i ok. 220 z byłego ZSRR i 250 Francuzów!!!,i inni ale ich nie liczę.

(Za 20 lat najwięcej będzie żółtków.)


Polaków wypierają ruski gdyż co to jest 1000 euro. Czy za 4000zł można godnie żyć a co dopiero we Francji gdzie bułka kosztuje 4euro.Dla rusków jest to raj więc idą. 1000 e starcza jedynie na alkohol i brudne d***** z ulicy. Ale skąd jest tam tylu francuzów przecież jest to legia cudzoziemska. Ano fracuziki kończą szkoły oficerskie i muszą gdzieś zdobywać szlify w dowodzeniu, więc dlaczego mają uczyć się tego na naszych chłopcach mają przecież chołotę która do tego się nadaje (lc).

Ponadto gwarantuję że większości z was nie przedłużą kontraktu. Dlaczego?
Po 5 latach wywalają cię ponieważ wyszkolenie żołnierza lc jest bardzo tanie oraz bardzo duża rotacja ludzi więc na twoje miejsce przychodzą nowi wypoczęci im na tobie nie zależy chyba że przez te 5 lat dojdziesz do stopnia Chef ale to udaje się nielicznym.

Oczywiście są wyjątki ludzie robią karierę tak jak Japończyk Saito (ostatnio zabili go w Iraku) spędził 21 lat w lc (był w elitarnej rep) później zatrudnił się jako konsultant od bezpieczeństwa w firmie Hart, ale długo się nie cieszył z tego. Popracował niespełna rok i w wieku 44 lat irakijczycy zakończyli jego błyskotliwą karierę. Świadczy to jedynie o poziomie wyszkolenia lc gdyż jadąc w konwoju został zaatakowany przez 2 samochody i został uprowadzony naprawdę żałosne. Dlaczego tak się stało?

Przedstawię to na podstawie ostatniego konfliktu na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Jest to państwo w którym mieszka wielu obywateli francuskich i jak w każdym innym afrykańskim państwie są dwie grupy: Rebelianci (popierani przez ludność) oraz rząd (w tym przypadku popierany przez Francje). Francuzy chcą mieć wpływy w tym państwie dlatego wysłały tam rep.
I wielu z was liczy na taką przygodę,służba w dalekim kraju, gorący klimat,bezdroża afryki, wokoło nagie murzynki oraz beztroskie życie.
Ty jako twardziel w białym kepi jedziesz konwojem 5 opancerzonych pojazdów i patrolujesz drogę nagle kapitan wydaje rozkaz iż zauważono rebeliantów. Rozpoczynacie wymianę ognia. Twoich 2 kumpli oberwało i trzeba ich transportować do szpitala, chwilę później wyrżneliście bandę rebeliantów. Teraz czas zobaczyć i policzyć ofiary. Liczysz, oczami przebiegasz po trupach i widzisz twarze 13 letnich dzieci uzbrojonych w broń z I i II wojny światowej. Czujesz dumę pokonałeś najtwardzysz żołnierzy afryki Jestes przecież z Legion Etrangere (armi zabijającej ludzi pragnących wolności).

A zresztą czytajcie sami:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,katn,,wid,6087505,widn,50 ofiar%20antyfrancuskich%20protest%F3w,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,katn,,wid,6093070,widn,Coraz wiêcej ofiar staræ%20na%20Wybrze¿u%20Ko¶ci%20S³oniowej,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,katn,,wid,6093676,widn,22 ofiary zamieszek%20w%20Abid¿anie,wiadomosc.html

Mój kuzyn który niestety jest w lc powiedział mi kiedyś iż na spotkaniu kombatantów zapytał jednego starca w wieku ok.80 lat czy gdyby był młody to jeszcze raz zaciągnął sie do LC. To ten odpowiedział bez wachania:
"Za żadne skarby bym tego nie zrobił, dopiero teraz rozumiem ile cierpienia zadałem ludziom pragnącym wolności i pokoju. Obecnie jestem samotnym starcem bez rodziny którego los jest wszystkim obojętny a szczególnie Francji której poświęciłem życie".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ubrania dla Fighterów i nie tylko

Następny temat

Agencja Bezpieczeństwa Wewnetzrnego (UOP)

WHEY premium