SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SMUTNA PRAWDA O LC:((((((

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
hahhahahhaha)NO KOMENT!!!
POZDRAWIAM @LL
ps:tezkiedys mialem w podpisie "legio..." ale potem sprzatalem w 1repie i juz tak sie nie podpisze!!!

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
aha ja myslalem ze tam biora silnych a tam jednak chca inteligentow no faktmoja wina:) a co wiem o wojsku?? swoje odsluzylem !!! jak bys czytal uwaznie to bys zobaczyl ze ja tylko opisuje swoje doswiadczenia i pomagam tym ktorzy chca tam pojsc!! wlasnie wrocil rownierz nasz forumowicz z lc jego zdanie jest podobne do mojego :)nie lgalem na gestapo bo tam nie doszlem!!po za tym jestem szczery chlopak i nie mam na celu bajerowania ludzi tylko opisuje swoje spoztrzezenia !! jak masz inne to zapraszam do dyskusji po to jest forum!!!
pozdrawiam @ll
ps: nio i nie obeszlo sie bez komentarza:)
aha a mnie denerwuja ludzie ktorzy nigdzie nie byli oberjzeli legioniste z van damem i przeczytali kilka propagandowych stron legii!!!i sa kosiory w temacie!!!

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


mam pytanie:dlaczego kobiety nie mają prawa wstępować w szeregi Legii? Czy doczekam się kiedyś tego dnia,że zobaczę napisa na bramie Legia Partia Nostra? pozdrawiam

Lina21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 971
GINO kto z wrócił z legi niedawno ?? może niech opisze swoje wrażenia ??
POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
GINO. już opisał wszystko.

Lina21 - może ktoś odpowie, a może nie...nie oczekuj zbyt wiele.

Moderator w dziale MMA.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Lina21 jeszcze coś - nie musisz w każdym swoim poście wklejać tej fotki.

Moderator w dziale MMA.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 971
Lina21 wydaje mi się ze nigdy nie będą przyjmować kobiet. Legia to wojsko które bardzo dba o tradycje. Musieli by dużo pozmieniać oddzielne pokoje dla kobiet, inne mundury itp. Pyzatym maja z kogo wybierać. Faceci się tam pchają dziwami i oknami. Dopóki tak będzie kobiety nie będą miały czego szukać w legi. To tylko moje zdanie.
POZDRAWIAM
ps. jakryc ale ja chce czytać więcej :) o legi nigdy za mało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgodzę się z faktem,że Legia z lekka podupadła. Mój facet siedzi w LC 2,5 roku. Aczkolwiek jak często to możliwe, dzwoni i pisze...kiedyś byłoby to nie do pomyślenia.Jeśli będą podążali dalej tą drogą...to w niedalekiej przyszłości przejdę bramę w Aubagne.
ps. Jak najwięcej o Legii, ten temat nigdy nie jest oklepany.

Lina21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
nio masz racje jak tak dalej pojdzie to juz nie dlugo sie tam dostaniesz a brame mozesz sobie zobaczyc jak podjedziesz pod kazda jednostke lc)
koko - jak ten ktos bedzie chcial cos powiedziec na pewnio to zrobi z tego co wiem juz stronke szykuje o lc i tu tez napisze nie ma stalki wiec powoli mu to idzie!!
ps: lina 21 podoba sie twojemu panu w lc?? i kasa jest taka jak sie spodziewal czy moze sie z lekka zawiodl??:)
pozdrawiam @ll


GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i to jest najciekawsze..Filip marzył o przedłużeniu kontraktu zanim jeszcze dostał się do LC. Tymczasem czeka na odpękanie reszty i wraca do Polski. Bo dokładać do interesu nie chce. Stwierdził,że za marne pieniądze("kieszonkowe") nie warto umierać za Franków. Może do czasu jak zaczną przyjmować kobiety,ich sytuacja materialna polepszy się.( w co nie wątpię,że na ładne mundurki dla kobitek znajdą się fundusze).

Lina21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ubrania dla Fighterów i nie tylko

Następny temat

Agencja Bezpieczeństwa Wewnetzrnego (UOP)

WHEY premium